Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró hitel igényléséhez...

Babaváró hitel igényléséhez elég ha munkaügyi központban regisztrált munkanélküli vagyok?

Figyelt kérdés
Kapok álláskeresési járadékot (szociális segély) 4 éve. Ők fizetik a társadalom biztosításom is. A bank nem tudta meg mondani hogy ez elég-e a babaváró hitelhez szerintem elégnek kéne lenni mert fizetve van a tb-m Zöld lámpás vagyok 4 éve. Párom egyéni vállalkozó jövedelme +500e Ft/hó de csak 1 éve a bank azt mondta hogy ő így teljesen megfelel a kérdőjel én vagyok. Szeretnénk igénybe venni de sehol nem tudták meg mondani... Hol kéne efelől érdeklődni?

2021. máj. 14. 10:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#8 úgy hogy vagy ennyi vagy több. De nem értem ez miért érdekel.


#9 ne betegedj bele, attól hogy munka nélkülin vagyok nem itthon ültem -nem mintha közöd lenne hozza- 2 szakmát is le tettem - plusz én dolgozom/tanulok attól hogy munka nélkülin vagyok. Csak nem jelentenek be mert szerződéses a munka 🤷 igaz ez nem sokat hozz a konyhára, (ezért is írtam feltételes módban fentebb hogyha dolgoznék mert ez nem hivatalos) de mi nálunk inkább az érvényes hogy itthon a nő, a férfi dolgozik.

Másik hogy nem kérdeztem hogy mikor szüleltél, azt se hogy mit végezted el állítólag az egyetemet. Én kiírtam egy kérdést amire megkaptam a választ, a továbbiakban nem érdekelnek azon emberek akik csak kotekedni, lehúzni, kíváncsiskodni, beleszólni tudnak!



A kérdést elengedtem, nagyon nagyon szépen köszönöm azoknak akik válaszoltak a kérdésemre!

2021. máj. 15. 07:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!