Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudok bankkártyával...

Miért nem tudok bankkártyával fizetni interneten?

Figyelt kérdés
Tegnap akartam rendelni egy internetes webáruházból, de nem tudtam kártyával fizetni, sikertelen tranzakciót írt ki. Adatok rendben voltak, korábban is fizettem már így. Ma ismét megpróbáltam egy másik áruházban, de ugyanúgy nem sikerült. Személyesen boltban tudtam fizetni vele. Fel fogom keresni a bankot, de azért érdekelne, mi lehet a gond.

2021. máj. 18. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A leggyakoribb hiba, hogy valami banalis hiba van a hatterben, pl. velem elofordult parszor, hogy az ervenyessegi datumot rosszul adtam meg - pedig meg kezdo sem voltam. Ertetlenkedtem fele hosszu perceket, mig vegul leesett. Ha nem ez, hivd fel az ugyfelszolgalatot.
2021. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés, milyen kártyád van? Nem mindent fogadnak el nemzetközi viszonylatban.

Ha meg kreditkártyád van, ahhoz újabban kell egy plusz kód is

2021. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol vásárolni akartál fel van sorolva milyen kártyákat fogadnak el (Visa, Mastercard, Maestro, AmericanExpress). Nézd meg a tiéd közöttük van-e.
2021. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

3

És léteznek más típusú bankkártyák is Magyarországon?

2021. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Boltban persze jó, mert nem kell adatokat megadni.

Nálam sms kód mellett telefonbank kódot is kér netes vásárláskor.

2021. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4. nem tudok róla, de ez miért érdekes? Nem minden webshopban fogadnak el minden bankkártyát, főleg Maestro-t és Amexet nem.
2021. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Evvel a kártyával már fizettem korábban mindkét webáruházban. Tegnap háromszor is próbálkoztam pont azért, hátha rosszul adtam meg vmit.
2021. máj. 18. 19:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl. bekapcsoltál valami böngésző kiegészítőt ami blokkolja a reklámokat, kéretlen üzeneteket és esetleg véletlenül a bank visszaigazoló pop-upját is.
2021. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Beírod a 3 jegyű telekódot? A férjemnek egy hónapba telt mire felfogta h. az is kell már?
2021. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nálam a böngésző alapértelmezett visszaállítása segített.


Beállítások->beállítások visszaállítása->beállítások visszaállítása alapértelmezettre majd a beállítások visszaállítása-ra katt. :)

2023. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!