Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A konzolvilágos MasterCard...

AniMeme kérdése:

A konzolvilágos MasterCard bankkártyával tudok-e interneten fizetni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam neten legtöbb esetben hitelkártyával tudok csak fizetni, bankkártyával nem. Nem igazán értek ehhez, kiskorú vagyok még, szóval valaki elmesélné személyes tapasztalatait internetes vásárlások terén.

2019. aug. 6. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

"Úgy hallottam neten legtöbb esetben hitelkártyával tudok csak fizetni, bankkártyával nem. "


Ez egy iszonytató nagy hülyeség.

Bár tök fura ez nekem, mivel tudtommal a Konzolvilág nem pénzintézet, nem tudom hogy bocsájthat ki ilyet. De ha ez tényleg Master Card típusú bankkrátya akkor elvileg el kéne fogadják minden MasterCard elfogadó helyen.

2019. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"A Konzolvilág Mastercard-ot a DiPocket Limited, az Egyesült Királyságban engedélyezett és szabályozott pénzügyi cég bocsátja ki, ami tagja a Mastercard International-nek. A pénzedet megbízható és kiemelkedő minőséggel rendelkező bankok kezelik (jelen esetben a CIB bank). A Card programot a PlayIT, Microsoft XBOX és a Konzolvilág együttműködésével biztosítjuk."

Ennyit talátam, köszi a választ, ezek alapján van fedezet is a pénzünkre.

2019. aug. 6. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül is ha a Master Card a nevét adja hozzá, akkor nem lehet vele gond. Ugyan úgy használható akkor mindenhol.
2019. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!