Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vélemények az OTP Tempó...

Vélemények az OTP Tempó számlacsomagról?

Figyelt kérdés

Idén leszek 28 éves, szerintem ezzel a maradék kedvezmények is megszűnnek.


OTP most írt, hogy ha nem akarok mást ebbe a csomagba tesznek át automatikusan.


[link]


Sajnos nem vagyok otthon ebben a témában, esetleg valaki tudja, hogy más bank ad ettől jobb ajánlatot?


Amire használom:

- Felveszem a fizetésem

- Vásárlás (Simplepay-el ha ez számítana)

- Paypalos vásárlás (nem tudom, hogy ez beleférne a vásárlás kategóriába, de itt ugye euróban van az összeg és ugye a bank átváltja, de ez sem gyakran van)

Utalni számlákra nem szoktam


Válaszokat előre is köszönöm!



2021. máj. 21. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlo helyzetben vagyok en is.

Szerintem a Smart csomaggal jobban jarsz, azt 35 eves korodik tudod hasznalni, es nincs havi szamlavezetesi dij ha legalabb minimalbert keresel.

Ha szoktal utalni, van csoportos beszedesi megbizasod, szoktal keszpenzt felvenni akkor van ertelme szamolgatni, de amit leirtal azzal Smart csomag biztos olcsobb.

2021. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

Egy szó jut eszembe róla: Botrányos. Ilyen kedvezőtlen feltételekkel ha akarnék sem tudnék banki szolgáltatást nyújtani...

Ha legalább minimálbért kapsz, akkor a Smart jó választás, ugyanis az az OTP legkedvezőbb számlacsomagja. Ha nem teljesíted a minimálbérre vonatkozó feltételt, akkor viszont 700-800 Ft a zárlati díj. Ebben az esetben inkább szétnéznék a bankmonitor.hu-n. Manapság nagyon könnyű az OTP-nél jobb ajánlatot és jobb minőségű szolgáltatást találni.

2021. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!