Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen tőke garantált befektet...

Milyen tőke garantált befektetési alapok vannak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha veszel ilyet és nem termel semmit, ezért csak a TŐKÉT kapod vissza a lejáratkor, akkor az eredményed pont akkora veszteség, mint a lakossági államkötvények GARANTÁLT hozama. pillanatnyilag ez 8.6 százalék kamatos kamat. Ha ezt 3-4 évre leosztod, akkor a veszteség 25-30 százalék.
2010. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ING biztosítónál van ilyen tőkegarantált euró alapú megtakarítás. Azt hiszem Kronosz néven fut. A honlapjukon keresgélj, én is ott láttam. Annyiban azonban nem garantált a tőke, hogy kezelési költséget vonnak le és annyival kapsz kevesebbet, ha nem hoz a befektetés semmit. Ha nagy a hozam akkor azt kapod meg, ha az egészet bukja a bank, akkor csak a kezelési költséget vonják le. Biztos van máshol is de azokról nem tudok.
2010. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden banknál, biztosítónál léteznek tőke garantált alapok, de vannak már jobbak, korszerűbbek is, pl a hozam garanciás befektetési alapok, amik ugyanolyan biztonságosak, csak a hozamuk várhatóan sokkal magasabb, mint egy tőke garantált befektetésnek.


Ha érdekel, írj privátban, szívesen segítek.

2010. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az elsőnek, az állampapír hozama 4.75 %... nem számolva az inflációt.igaz a kamatos kamattal már közelíthet a te számodhoz.de nem kell leb@szni mert megmertem kérdezni.ennyi erővel lek*rhatnálak én is, hogy te amatőr hát a részvénypiac sokkal többet HOZHAT sz@ros párX %nál. befektetési alapnak pedig a Warren Buffet félét részesíteném előnyben, de reméletem, hogy kaphatok 1-2 jó tippet.amúgy köszönöm MINDENKI -ebbe beleértem az elsőt is- válaszát!
2010. aug. 24. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első. VEGYÉL 2013-I LAKOSSÁGI PRÉMIUM ÁLLAMKÖTVÉNYT. KERESS RÁ a gugliban és olvass utána. 8,6%
2010. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
látod milyen jó tippet adsz!tudnál te normális ember is lenni, ha megtanulnál beszélni!a tudást az tisztelem, a nagy pofát abszolút nem.
2010. aug. 26. 08:04
 7/7 anonim ***** válasza:
hu hát kaptál hideget meleget:S én egy független tanácsadó cégnél dolgozok, ha szeretnéd szívesen segítek keresni valami jót..
2010. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!