Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A falusi csokhoz kell erkölcsi...

A falusi csokhoz kell erkölcsi bizonyítvány?

Figyelt kérdés

Igazából nem ez a kérdésem ,mert tudom hogy KELL.

A kérdésem az, hogy ittas vezetés miatt eljárás indult ellenem aminek a végkimenetele pénzbüntetés és jogosítvány elkobzás lesz. Ez az erkölcsi bizonyítványban szerepel majd? Ez miatt bukjuk a falusi csokot?


Válaszaitokat előre is köszönöm.



2021. máj. 31. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Csak akkor lesz benne, ha letöltendőt kapsz.
2021. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez egészen biztos? Mert már ájuldozok az idegtől.


"Mit kellett ahhoz csinálnom" hogy ennek letöltendő legyen a vége?

Délután ittam de csak sört, majd este 20:00-21:00 között egy családi vészhelyzet miatt el kellett mennem.

Haza felé elkapott 2 utcával arrébb az otthonomtól a rendőr. Semmi bajt nem csináltam, viszont bevittek, majd fél óra papir munka után haza engedtek.

2021. máj. 31. 16:26
 3/6 A kérdező kommentje:
*persze jogsi nélkül engedtek haza. Ott a rendőrségen elvették.
2021. máj. 31. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:
valószinűleg csak szabálysértést követtél el, nem büncselekményt. szabálysértés meg nem került eddig be az erkölcsibe.
2021. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor miért a járási hivatalnál van az ügyem? Meg valami bírósági eljárás.. sosem csináltam még ilyet. 18 éves korom óta jogsim van. Még csak egy gyorshajtásom se volt soha. 37 éves vagyok
2021. máj. 31. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugrik a CSOK, nem kell parázni.
2021. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!