Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha lejár a bankkártyám dátuma...

Feketeruhasember kérdése:

Ha lejár a bankkártyám dátuma és újat kapok akkor abbahagyja a telefonos app hogy 3 havonta pénzt ránt le az egyenlegemből?

Figyelt kérdés

A badoo nevű app 3 havonta 13 ezret von le a folyószámlámról. Már nem szeretnék erre több pénzt áldozni de nem tudom lemondási.

Viszont pár hónap múlva lejár a kártyám dátuma. Utána már nem kell amiatt aggódnom hogy tovább vonja a pénzemet? Vagy akkor is tudja?


2021. jún. 12. 00:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Szóval új kártyát fogok kapni úgy értem. Azon más számok meg cvc kódok lesznek?
2021. jún. 12. 00:42
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, más kódok lesznek, és nem tudja beterhelni. De már most is kérhetsz új kártyát, nem kell tétlenül nézned, hogy lehúznak olyan költségre, amit nem akarsz fizetni.
2021. jún. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem iraktkozol le róla?
2021. jún. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Először nem is tudtam hogy ez ciklusonként megújul. Ezért másodszorra úgy vette le a pénzt.

Aztán kitöröltem a bankkártya adataimat mivel logikusnak tűnt hogy ha törlöm a bankkártya adataim akkor nem foglyák a továbbiakban terhelni. Ennek ellenére ugyanúgy terhelték.

Következőre rámentem hogy leiratkozás. Most a fizetési menüben annyi van hogy badoo prémium aktív de semmi infó hogy ez megújuló e jelen esetben vagy sem. És nem lepődnék meg ha következőre újra lehúzna ez a cég.

2021. jún. 12. 06:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írsz nekik ahelyett, hogy bosszankodnál?
2021. jún. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom hol lehet nekik írni.
2021. jún. 12. 11:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Megtaláltam az elérhwtőségüket az appon belül. De magyarul nem lehet velük kommunikálni :(
2021. jún. 12. 11:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem írni kell nekik, le kell iratkozni.
2021. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elvileg le vagyok de nem tudom ellenőrizni.
2021. jún. 12. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!