Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H banknál CSOK hitel igénylé...

K&H banknál CSOK hitel igénylése esetén miket fognak ténylegesen kérni tőlünk?

Figyelt kérdés
Valaki, aki jártas ebben, el tudná mondani nekem? Nyilván olvastam a feltételekről, de mégis jobb lenne olvasni valaki olyantól, aki már igényelte.

2021. jún. 13. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
K&h Az egyik legszarabb bank .
2021. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miert k&h? A hitelek naluk kozel a legrosszabbak, csomo netes hitelkalkulator letezik, osszetudod hasonlitani a bankokat.

Amugy munkaltatoi igazolast kernek majd valoszinuleg

2021. jún. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért azt választottuk, mert az ügyvéd azt ajánlotta. Nem nagyon tudjuk mi a helyzet egyes bankoknál. Köszönöm a válaszokat.
2021. jún. 13. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
A googlebe beirod hogy bank hitel kalkulator. Legyel amr egy cseppet talpraesett es ne az utan menj amit masok mondanak hanem nezz utana. Nem adott veletlen az ugyved telefon szamot is hogy kit keress a k&h nal? Ha igen akkor nem a te erdekedben ajanlotta azt hanem mert ott van ismerose aki majd teljesiti a kvotat...
2021. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem adott és nem tudtam hogy van ilyen kalkulátor. Csak tapasztalatokra voltam kíváncsi de köszi.
2021. jún. 13. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!