Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vállalkozói bankszámla – K&H,...

Vállalkozói bankszámla – K&H, Raiffeisen vagy Erste?

Figyelt kérdés
Összehasonlítottam a bankok számlavezetési ajánlatait, a K&H, a Raiffeisen és az Erste lettek a befutók. Leginkább a személyes tapasztalataitokra lennék kíváncsi, ti melyiknél vagytok, melyiket ajánljátok?

2021. jún. 20. 11:45
A kérdező szavazást indított:
K&H
Raiffeisen
Erste
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
otp-nél vagyok nincs vele bajom.
2021. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Én a rafinál nyitottam. Az erste lett volna a másik opció, csak ott indokolatlanul drágán akarták adni a bankkártyát (14 körül talán, a rafitól 3ért kaptam), plusz a rafi adott 20ezer üdvözlő bónuszt is. Ingynes számlavezetés, havi kb 200 bankköltség utalások meg sms miatt.
2021. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
K&H-sak vagyunk lassan 10 éve, mind magán mind vállakozói számlával,de ha az olcsó számlavezetésen és alapjába véve rugalmas ügyintézésen kívül más is szempont (pl. hitel, vagy deviza tranzakciók ), akkor nem feltételnül lesz a legjobb választás.
2021. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!