Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az exem külföldön él, és...

Az exem külföldön él, és azóta egy csomó olyan dolgot vett, amire nem volt pénze itthon. Mittomén, pl. forintra átszámolva másfélmilliós utazást, egy milliós kutyát, ilyesmi. Gáz lenne a segítségét kérni? Én is kiköltöznék. F, exem N

Figyelt kérdés
2021. jún. 22. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes bepróbálkozni, hátha van akkora birka, hogy segít rajtad.
2021. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Egymilliós kutyát? Az a kutya dolgozik helyette vagy mi a szösz?
2021. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sima Labrador Retriever. Hobbiállat.
2021. jún. 22. 10:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan informálódhatsz tőle, hogy hogyan lehet elindulni külföldön az élettel.
2021. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Én már kértem anyagi segítséget exemtől. Segített, mert tudta, hogy megbízhat bennem, ebből a szempontból nem volt a kapcsolatunk alatt probléma.

Nálatok a kérdés az, hogy milyen viszonyban váltatok el. Illetve, te ismered, hogy milyen ember. De én megpróbálnám a helyedben.

2021. jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jó kapcsolatban váltatok el, akkor persze kérdezz tőle.
2021. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. jún. 22. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!