Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan kamatoztassak 1300000...

Hogyan kamatoztassak 1300000 Ft-ot?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ehhez gyűjtsek még és osszam el magas kockázatú portfóliókba (hogy ne fájjon ha az összeg nem jön vissza), vagy tegyem be hosszútávra valami alacsony kockázatú/hozamú pénzügyi konstrukcióba?

Nincs olyan vállalkozási ötletem amit ennyiből sikeresen tudok megvalósítani, ezért nem gondolkozom abban.



2021. júl. 2. 21:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
1.300.000 ha valakinek tagolásmentesen bántaná esetleg az összeg a szemét (tudom, hogy ez elég kevés sokmindenhez, ezért vagyok dilemmában).
2021. júl. 2. 21:23
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

--Értesz hozzá?



Ha a válasz igen, akkor nem itt kérdezed, hanem csinálod. Millió lehetőség van.



--Nem értesz hozzá?


Elmész az államkincstárba, nyitsz egy számlát (teljsen ingyenes), átutalod a pénzt, és veszel belőle MÁP+ -t, ami 5 éves, de az első fél év végén, és utána minden év végén ki tudod venni.



Minden más vagy túl kockázatos hozzáértés nélkül, vagy átverés.

2021. júl. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ai.marketing, 1 even belul megduplazod
2021. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3.

Elég meredeknek tűnik az az egy éven belüli duplázás.

Pontosan mit takar ez az Ai. marketing?

2021. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az engem is erdekelne mit takar... xd
2021. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5: Átverést.
2021. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok.

Mivel egy hónapon belül nem jött válasz, nem kétséges, hogy ez az út nem járható.

2021. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én youtubeon néztem ezt az AI marketing dolgot (meg a google a barátom) és nekem elég nagy átverésnek tűnik ez a Marketbot, ha egyről beszélünk.

Én azt javaslom, hogyha valakit ez a passzív pénzkeresés érdekel akkor járjon utána saját maga - mivel a pénzügyekhez nem értek, de az informatikához konyítok valamennyit.

A nem szakmai embereknek csak annyit mondok, hogyha a pénzüket nem adnák nekem azért mert azt ígérem, hogy kezelni fogom, de látszik rajtam, hogy dobbantanék a pénzzel és sose látnak utána, akkor ennek az AI marketing alapnak se utaljanak semmit, mert ugyanaz, csak az egyszerű és elkeseredett embereket könnyebb megfogni "csodatechnológiával" mintha valaki cigit kérne buszjegyre egy aluljáróban.

2021. aug. 23. 00:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Az AI marketing jelenleg nem működik, már kb egy éve nincs kifizetés, állítólag fejlesztik. Tudok ajánlani amúgy egy megbízható rendszert a Daisy Forex kereskedését. Kamatos kamattal dolgozik. A fél éves működésénél 245% volt az eredménye...
2022. okt. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

€9: le kell kötni a pénzt ehhez x időre vagy barmikor hozzáférek?


Mert általában az ilyen és ehhez hasonló világmegváltó szuper cuccoknál minimum fél évre le kell kötni a pénzed, a kamatokat visszaforgathatod de pl az első hónap kamatjait nem veheted ki fél év múlva csak az újbóli lekötés után újabb 6 hónappal.... aztán mire az ember szép summát összehoz addigra elérhetetlenné válik az oldal vagy eltűnt a pénz. Rugpull gyanús az összes ilyen.

2022. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!