Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tőzsde hogy működik? Mit...

Tőzsde hogy működik? Mit érdemes venni, hogy kamatoztassam a pénzem? Honnan tudom hogy a részvények értéke nőni fog?

Figyelt kérdés
Plus 500 progit telepítettem a telefonomra, még egyenlőre nem játszottam valódi pénzel, de a lényeg, hogy bármit veszek egyből elkezd csökkenni az ára és fojton veszitek. Nem értem. Valaki egy gyorstalpalótirjon nekem. Csaj vagyok és szőke. Bántani nem ér.
2014. jún. 4. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs tuti tipp. Olvasni kell az elemzéseket, figyelni a gazdasági, politikai híreket, érteni a trendeket, valamit amin rövid távon vesztesz, azon még nyerhetsz hosszú távon. Türelem, tudás és szerencse kel hozz.

Valamint, ha neked fontos a tőkevédettség, akkor ne tőzsdézz. Maradj a lekötéseknél és a tőke védett papíroknál.

2014. jún. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2014. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tőzsdére nincs gyorstalpaló. Néhány év gyakorlás demószámlán, és rengeteg utánaolvasás a titok.
2014. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!