Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 16 evesen milyen banknál...

16 evesen milyen banknál nyissak számlát?

Figyelt kérdés

Székesfehérváron élek, munka miatt muszáj nyitni. Nekem a Raiffasen a legszimpatikusabb, és a Sberbank. Szerintetek (ezeken kívül) melyik bankot a legerdemesebb megpróbálni?

Szempont: Online vásárlás, számlakezelési díj ne legyen drága, a bankkártya se nagyon.

Augusztus végéig dolgoznék.



2021. júl. 3. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
bankmonitor.hu
2021. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom
2021. júl. 3. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:

A Raiffeisen alacsony jövedelemmel, diákmunkával sajnos nagyon drága. A Sberbankhoz szerintem nem érdemes menni.

Diákszámlából K&H vagy Erste.

2021. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Diakszamla esetén k&h vagy erste tényleg jó.


Utolsó mi a gond a Sberbankkal?

A diakszamlajat nem ismerem de mintha nem a díjakra utalnál.

2021. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Otp junior?
2021. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Régen, sőt szerinte még nemrég is nagyon népszerű volt az OTP Junior.

Amikor én egyetemista voltam, szerintem szinte minden második diáknak az volt, pedig akkoriban sok olcsóbb volt csak hát sokan az OTP-nél leragadtak, még a fiatalok is. Én is. :)

Később amikor a banki díjak nagyon megdrágultak az OTP Junior tényleg a legjobb lett. Ma nem tudom mennyire éri meg, meglepődtem amikor valaki mondta (egyetemista korú), hogy drágának számít.



A Sberbankhoz hozzászólva:

Diákszámlát nem ismerem, másfajta számlájukat igen. Én semmi olyat nem tudnék mondani rá amitől, amiben rosszabb mint másik bank, pedig pénzügyi területen mozgok, tehát kicsit mélyebben látok, nézek dolgokat mint egy átlag ügyfél.

2021. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
OTP Junior & K&H ifjúsági diákcsomag
2021. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor az OTP-nél próbálok szerencsét.
2021. júl. 5. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!