Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nyithatok 2 bankszámlát egy...

Nyithatok 2 bankszámlát egy banknál?

Figyelt kérdés
jelenleg otp junior számlacsomagom van az otp-nél.Tudom hogy hülye érv,de tippmixpro oldalra úgy lehet regisztrálni,hogy megadom a számlaszámot,mert arra utalják a nyereményt.Régen lett regisztrálva egy tippmixpro fiók,ahova az én számlaszámom lett megadva,de nem én használtam,hanem apám,csak neki nem volt bankszámlája.Most magamnak szeretnék regisztrálni egy fiókot,de nem tudok,mert azt írja az oldal hogy a számlaszám már használatban van.Szóval az lenne a kérdés,hogyha az otp számlaigénylés felületén igényelnék egy smart számlacsomagot,akkor megkapnám egy új számlaszámmal,vagy adategyeztetésnél látnák hogy benne vagyok a rendszerben,és azt mondanák hogy van már egy junior számlája.Valahogy megoldható lenne az hogy töröltessem a junior számlát,és egy smart számlacsomagot nyissak egy másik bankszámlaszámmal.Nekem az a fontos hogy a bankszámla száma mindenképp változzon meg. Előre is köszi a válaszokat!

2021. júl. 9. 02:38
 1/10 A kérdező kommentje:
vagy milyen banknál ajánlanátok,hogy nyissak egy új bankszámlát?Azóta már beszéltem online chatben,és úgy lehet,hogy az előzőt megszüntetem.
2021. júl. 9. 02:54
 2/10 anonim ***** válasza:
11%

A junior olcsó ne cseréld le. Max szüntesd meg és nyiss új juniort.

Vagy másik banknál diakszamlát ha jogosult vagy rá.

2021. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mennyi idő kb az a folyamat hogy megszűntetem a számlám is nyitok egy újat? Meg az indokláshoz mit írok hogy miért szeretném megszűntetni? Ez elég hülye indok lenne szerintem, hogy szeretnék regisztrálni egy oldalra, de nem fogadják el a bankszámlámaszámom.
2021. júl. 9. 10:29
 4/10 anonim ***** válasza:

A Junior minden, csak olcsó nem. Igaz, hogy ingyenes a kártya és a számlavezetés is, de minden más díjtétel nagyon drága.

Nyiss diákszámlát a K&H-nál vagy az Erste-nél.

2021. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
18 éves elmúltam, dolgozom rendes munkahelyen. Diák számlát már minek nyissak?
2021. júl. 9. 12:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Megszüntetni 30 nap. Ügyintézés kb. 15 perc.


Nyitni max fél óra.

2021. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz a Junior, de később, szerintem legyél K&H-s :D


K&H-nál nyithatsz diákszámlát, addig kipróbálod milyen ez a bank.

2021. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként miben jobb a k&h mint az OTP? Annyi hogy kevesebb a számlavezetési díj?
2021. júl. 9. 18:49
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Kb. minden szempontból. Kedvezőbbek a díjak, az ügyfélszolgálat sokkal segítőkészebb, mint az OTP-é. Teljesen máshogy állnak az ügyfélhez.
2021. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első évben asszem ingyenes, de nem akarok hülyeséget mondani.


Az OTP drágább lesz később, a K&H még a legkorrektebb bank szerintem.


Nézd meg a számlacsomagokat és rájössz, hogy melyik tetszik.

2021. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!