Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldre utalás bic/Swift...

Külföldre utalás bic/Swift kód nèlkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Otp-s vagyok, netbankból utalnom kellene egy külföldi számlaszámra, olyan 90eurót... az akinek küldenèm nem igazán èrt hozzá, èn meg mèg nem csináltam ilyesmit, devizautalásnál kell, arra rájöttem..illetve sepa utalásról lenne szó, euróban...bár igazából ez a rèsze lènyegtelen, mert gondolom így is úgy is átváltaná.. tehát elküldte a banki papírjáról a kèpet ès a bic kódnál üres, nem ír semmit... Lètezik ilyen? Ha nem adom meg lehet belöle problèma utalásnál? Minden egyèb adat megvan... Mükődhet ez így? Köszönöm a segítséget! :)

#utalás #OTP #netbank #devizautalás #Pènz utalás külföldre #Bic/swift kód
2021. júl. 11. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] Itt ki tudod keresni.
2021. júl. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jobb bankok már a számlaszámból kitöltik a SWIFT kódot, révén az a bankot azonosítja az átutalásban
2021. júl. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha eurót utalsz az Európai Unión belül, akár másik uniós országba, elég az IBAN számlaszám. Nem kell megadnod a bank SWIFT (BIC) kódját. A bank nem is kérheti el. Elég ilyen esetben az IBAN számlaszám.
2021. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi srácok, sikerült! Ezer hála...


Első valaszólónak: nagyon köszi,sikerült megtalálni...


Utolsó: ezt sem tudtam, köszi szèpen :)


Mindenkinek nagyon köszi a hozzászólást, ès a segítsèget! :)

2021. júl. 13. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!