Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Wise-on forintról forint...

Wise-on forintról forint küldés hogyan?

Figyelt kérdés

Kérdés 1: Magánszemély magyar számlájára, hogy tudok forintot küldeni Wiseról és mennyibe kerül a tranzakciós díj?

Kérdés 2: És magánszemély a magyar számlájáról(pl. OTP) netbankból, hogy tud nekem forintot küldeni a Wise-ra? Milyen adatokat adjak meg neki? És mennyi tranzakciós díjat fog fizetni?


(Nem magyar nyelvű dolgokat ne linkeljetek, mert nem értem.)

Láttam a youtubeon videókat róla, de mindig csak azt mutatják, hogy más pénznemből, hogy lehet küldeni és a forintról forintra verziót nem mutatja.



2021. júl. 11. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

1. A belföldi HUF utalás díja fixen 96 Ft, összegtől függetlenül. Mivel a Wise be van kötve az AFR-be, az utalás ráadásul azonnal megérkezik.

2. Ha van a Wise-on belül HUF alszámlád, tudsz hozzá adatokat kérni. Ekkor belföldi utaláshoz kapsz egy "rendes" magyar GIRO számlaszámot: 12600016-XXXXXXXX-XXXXXXXX. Fontos, hogy ez a számlaszám csak belföldön működik.

2021. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kettes ponthoz még ennyit:


"És mennyi tranzakciós díjat fog fizetni?"


Ez az ő bankjától függ, a többiben helyes az első válasza

2021. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jajj igen, az lemaradt. Az OTP-nél nem lesz olcsó mulatság, hacsak nem Smart csomagban van.
2021. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, például a Junior számlacsomagban 245 Ft körül van egy utalás, kész rablás:D
2021. júl. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!