Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a véleményetek a forintról?

Mi a véleményetek a forintról?

Figyelt kérdés
Én személy szerint szabadulok tőle, ezzel fizetem az adósságokat (mégiscsak azok viszik leginkább a pénzt), meg a számlákat, a valutát/devizát meg megtartom. Szerintem a folyamatos elértéktelenedése a többi valutához képest megállíthatatlan. Ti hogy érzitek?

2015. dec. 2. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szeretem nagyon a forintot, csak sok legyen belőle, nagyon sok!!!


Viccet félretéve: Nem foglalkozok ilyenekkel, fogalmam sincs, miért jobb, ha a valutát tartogatod? Fejtsd ki bővebben. Mit fogsz vele elérni?

2015. dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amiket általában tartogatok, azok a valuták jobban őrzik az értéküket mint a forint.
2015. dec. 2. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha érted a csiziót, akkor fogod a netedet és fel lapozod, hogy mondjuk 2006ban a nok mennyi volt és a swájci frank. Innen kiköveztheted azt is ha forint romlik akkor másikhoz képest nővekedni fog. De a nok max 7ft volt a különbség míg a chf 100ft több a különbség, hogy a swájc ami drágult az faszba sincs a norvégokhoz mégis az drágult. Most néztem az árfolyamot hogy 3ft volt a különbözet a nokhoz képest. Lehet következtetni józan paraszti ésszel, hogy manipulálják. Miért nem nok kapot a nép? Lehet gondolkozni.xD
2016. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!