Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikorra várható a június...

Mikorra várható a június 30-án leadott diákhitel plusz?

Figyelt kérdés
június 30-án adtam le az igénylést, és július 6-án kaptam egy e-mailt a DH-tól, hogy megkaptak a dokumentumokat. Amikor leadtam az egyetememen a papirokat, azt mondtak 2-3 hét. Szerintetek ezen a héten pénteken már megkaphatom? Esetleg van már is aki akkor körül igényelte, mint én?

2021. júl. 13. 22:53
 1/9 viri25 ***** válasza:
Szia! En is akkor adtam le! Te kaptal mar valami infot emailben? Vagy megjott mar az utalasod?:)
2021. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én 28-án adtam le és még semmi sem történt.
2021. júl. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 viri25 ***** válasza:
2. Meg mindig nem kaptal semmit? Ejszaka se utaltak?
2021. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én június elején adtam le az igénylésemet,rá egy hétre jött a befogadó e mail,és még mindíg semmi mozgás...a lekérdezési státuszomnál pedig azt jelzi,hogy "jogosultság ellenőrzése folyamatban".Hát köszi.
2021. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 viri25 ***** válasza:
#4 ugyanezt irtak nekem vissza emailben hogy meg a jogosultsagomat ellenorzik… amugy te azt hol tudod megnezni? Hol lehet lekerdezni? Mert ha en belepek diakhitel direktbe csak a szabad diakhitelem van ott
2021. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Van olyan,hogy hó végi egyenleglekérdező a diákhitel plusz honlapján belül.Ott elkér pár adatot,szerződésszám,adószám meg születési év.Törlesztésnél is ezt a felületet kell majd használni.
2021. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
#2 vagyok. Még mindig nem küldték, és az egyenleglekérdezésnél sem ír semmit, csak hogy nem létezik ez a szerződés.
2021. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én a helyedben felhívnám az ügyfélszolgálatot és megérdeklődném,hogy egyáltalán elindították-e a hiteligénylést.Ha nincs szerződésszámod az azt jelenti,hogy valami el lett szúrva és lekéstél róla,vagy rossz helyen nézed.
2021. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 viri25 ***** válasza:
#8 En mar beszeltem veluk,azt irtak hogy a hallgatoi jogviszonyom megerositesre varnak de mar vagy 2 hete🥲 Irtam ma mar az egyetemnek is hogy mi tart ennyi ideig remelem holnap visszairnak
2021. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!