Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges az hogy Magyarorszá...

Lehetséges az hogy Magyarországról magyar munkaviszonnyal magyar lakcimmel tudnak felvenni hitelt külföldről?Egyik ismerősöm külföldről akar felvenni hitelt elvileg megkapta rajt van külföldi számlán amit nyitnia kellett.

Figyelt kérdés

2021. júl. 23. 09:59
1 2
 1/11 Hintalow ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, át fogják verni nemes egyszerűséggel. Számlát sem tudna nyitni személyes megjelenés nélkül külföldi állampolgárként más országban, az is átverés. Ha eddig nem, akkor valahol lesz a sztoriban olyan rész, hogy fizetni kell kissebb/nagyobb összeget.
2021. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vmi lehúzós hitelközvetítő etette meg... előre k3rt penzt?
2021. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én hallottam már ilyenről, de ez határközeli településen volt, és az illető vitte a terveit, hogy hogyan bővítené belőle a vállalkozását.
2021. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elvileg 120 ezret kell utalni hogy aktiválja a számlát.Amit majd vissza kap a hitellel együtt.Elutalja aktiválja a mszámlát és átváltják forintba és ugy megy a magyar számlájára.Senki nem hisz nekem hogy kamu.Sok helyen olvastam hogy külföldi tartozkodási engedély kell meg ingatlan fedezet kell.Neki egyik sincs.Mutatta az emaileket amit valami nővel váltott meg hogy rajt van a pénz a számlán.Hiába mondtam hogy a csalok nagyon protlfin tudnak kamuzni bármit.
2021. júl. 24. 09:24
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg állitolag pozitiv hozzászolások voltak a bankhoz vagy mi az.Mondtam hogy biztos fizettek nekik pár ezret hogy jot irjanak.Én ezt is kinézem az ilyenekből.
2021. júl. 24. 09:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#4: itt már vadul villognia kellene a vészvillogónak....!!!!! Az, hogy neked nem hisznek, csak a saját értelmi korlátaikat demonstrálja...


Egy tisztességes banknál NINCS ilyen, hogy előre utalni egy fillért is, hogy hitelt kaphasson...


Borítékolni lehet, hogy átverés. Nem tudom, mennyire közeli ismerősöd, de sajnos itt is érvényes a mondás: "senkit nem lehet megvédeni a saját hülyeségétől".


Ezt meg is mondhatod neki. :)

2021. júl. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Csak a legutolsó mondatot idézem (de persze végig lehet olvasni az egész posztot)


"A külföldi hitelfelvételhez elengedhetetlen, hogy tartózkodási engedéllyel és állandó lakcímmel rendelkezzünk az adott országban. "

2021. júl. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hintalow ***** válasza:
100%

Ahogy írtam, "teljesen véletlenül" fizetni kell egy valag pénzt, hogy "aktiválják" a számlát. Kabaré az egész, itt kamu minden, az ügyintéző, a bank, az igazolás, az értékelések.

Jó tanulópénz lesz :)

2021. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát ha nem hisz nekem akkor igy járt.Én is utánanéztem neten hogy mik a feltételek.Tartozkodasi engedély ingatlan fedezet plusz még fennt van khr en.Akkor igy járt.Majd bukik 120 ezret a havi fizetéséből ami nem sok.Én szoltam csak ilyenkor jön az hogy tul okos vagyok.Nem nem okos vagyok csak utána járok a dolgoknak.Igy járt.Majd legközelebb hallgat rám vagy nem.Köszönöm szépen a válaszokat.
2021. júl. 24. 11:18
 10/11 A kérdező kommentje:
anonim ezt a linket amit küldtél ezt én is olvastam.Meg sokfélét de mindenhol ugyanaz a lényeg.Tartozkodási engedély.
2021. júl. 24. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!