Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Adósságrendező hitel mellè ad...

Adósságrendező hitel mellè ad e kölcsönt valamelyik pènzintèzet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kèrdèsem hogy van egy a. rendező kölcsönöm. Erdeklodnek hogy esetleg cofidis vagy provident adna mellè hitelt? 500ezer ft kène.havi nettó 235 ezret keresek. 9 hónapja vagyok a cègnèl. Koszi a válaszokat

2021. júl. 27. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Mennyit törlesztes a rendezőhitelre?
2021. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
50ezer ft/hónap
2021. júl. 27. 12:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég öngyilkos spirál kezdetének tűnik, ha már eleve adósságrendező hitel mellé még további hiteleket akarsz felvenni...

Mi az a halaszthatatlan dolog, amit muszáj megvenned most????

2021. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek 3-assal: ha már eleve egy adósságrendező hitelben vagy (ami ugye azt jelenti, hogy felvettél egy vagy két hitelt, amit kiváltottál egy másikkal és emellé még akarsz felvenni, akkor egyszerűen vagy nem tudod beosztani a pénzt vagy nagyobbak az igényeid, mint a lehetőségeid.

Ha albérlet viszi ennyire a pénzt, akkor pl. egy önálló lakás bérlése helyett egy szobát kéne bérelni vagy belvárosból külső kerületekbe költözni, de csak találgatok.

Tényleg megírhatnád, mire kell, hátha tudunk segíteni...


Egyszer pl. a gyerek beejtette a telefonját utazás előtt 1 nappal a vízbe, kétségbe voltam esve, hogy egy új telefon akkor kb. 30 ezer ft volt, aztán egy ismerős ajánlott egy megbízható használt telefonos boltot, ahol ugyanazt a telefont megvettük 5 ezerért, s a mai napig működik - ennek kb. 8-10 éve :-)

2021. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Magánügy hogy mire.. nem uj tv-re
2021. júl. 27. 13:37
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha magánügy, akkor hívd fel a Cofidist vagy a Providentet és ne itt kérdezősködj. Mindkettőnek van a honlapján visszahívás funkció is.
2021. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Anonim oldalon csak megírhatnád, ha már segíteni próbálunk.

Létszükséglet?

2021. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen az sajnos..
2021. júl. 27. 14:00
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Értem.


Gondolom a munkaszerződésed határozatlan.

Egyébként a kettő közül akkor már mindenképp Cofidisnél kopogtass előbb.

Én szerintem beleférhet, megfelelő futamidővel.


Fix költségeid mennyit tesznek ki a fizudból?

2021. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Megint az orrműtétes?
2021. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!