Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ismeretlen levonás a kártyámró...

Ismeretlen levonás a kártyámról. Volt már mással is ilyen?

Figyelt kérdés

3490 Ft összeget vontak le két alkalommal 'Vásárlás kártyával' szöveggel. Nem vagyok feliratkozva semmire, illetve nem vettem semmit ez idő alatt. Kedvezményezett mezőnél nem szerepel az OTP Direct-be senki. A közleményben szerepel az alábbi szöveg: "Google payment IE LTD".

Letiltottam a kártyát biztonság kedvéért és voltam bent a bankban is, de ott semmi okosat nem tudtak mondani. A kártyához és annak adataihoz csak én férek hozzá.


Lenne valakinek valami tippje mi lehetett ez? Valakivel volt hasonló?



#OTP #ismeretlen #Google payment #IE LTD
2021. júl. 30. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez bármilyen Google tranzakció lehet.
2021. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2021. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Charge backet is kérj!
2021. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Google előzményekbe nem szerepel a vásárlás, szóval nem onnan származik.
2021. júl. 30. 14:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól még onnan származik, tudod te hány szolgáltatás van ami a Google -ön fut keresztül?
2021. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tudom, de kivétel nélkül oda szokták írni ki a kedvezményezett 😄

Itt senki sincs megjelölve.

2021. júl. 30. 14:29
 7/8 Fsms ***** válasza:
49%
Hívd fel a bankot, ott tudnak válaszolni a kérdésedre.
2021. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kérdező, végül mi történt? Velem szintén ez történt ma, így találtam rá a kérdésre. A bankszámlám össze volt kapcsolva a Google-fiókommal de nem volt semmilyen előfizetésem.
2022. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!