Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Segítene valaki, hogy igenyelh...

Segítene valaki, hogy igenyelhetek e így személyi kölcsönt?

Figyelt kérdés

Nem volt még szükségem eddig személyi kölcsönre, nem tudom hogyan működik.


A kérdésem, hogy igenyelhetek e úgy, hogy van folyószámla hitelem amit néha használok és átmegyek mínuszba vele? 150 ezer hitelkeretem van, és van, hogy sos-be lehasznalom az egészet, aztán ugye fizetésből később levonják kövi hónapban. Viszont most szükségem lenne nagyobb összegre kölcsönre..nem üti egymást a kettő?

Illetve még az érdekelne, hogy csak a saját bankomtol (OTP) kérhetek kölcsön, vagy mehetek más bankhoz is?


2021. aug. 6. 15:39
 1/3 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
Van munkád? A munkabér a lényeg. A számlahitel nem kizáró ok, nekem is volt.
2021. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van munkám persze..viszont a nettó 250 ezer forintot nem keresem meg minden hónapban, de láttam olyan kölcsönöket is, ahol nem volt kötelező ezt az összeget elérni.


Egyébként az is fontos, hogy a fizetésem teljes egészét kártyára kapjam? Mert nekünk a minimálbért elutaljak, a maradékot kapjuk kp-ba.

2021. aug. 6. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen számlára kell kapni a teljeset.
2021. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!