Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történik ha kb egy hónapig...

Mi történik ha kb egy hónapig mínuszban van a számlám?

Figyelt kérdés
1000 forint van a bankszámlámon,és kb október felé fog rá pénz érkezni.Ha kb mínusz 400-500 ft-ba megy a számla 1 hónapig a kezelési költség miatt,abból lehet valami bajom?

2021. aug. 17. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem érkezik havi rendszerességgel pénz rá (pl a fizetésed), akkor nem mehetsz mínuszba. tehát ne félj, max lenullázódik
2021. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig iskolába jártam és ösztöndíjat kaptam.Most kezdek dolgozni,és októberben lesz az első fizetésem.1000 forint van a számlámon,és most fognak majd jönni a kártyakezelési költségek,és szerintem mínusz 400-500 forintba át fog menni.Akkor nem tilthatják le,meg semmit nem csinálhatnak vele,ha egy hónapig mínuszban van?
2021. aug. 17. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Lemegy egy kicsit mínuszba (ha nullázod, és a banknak le kell vonnia a költségeket, akkor lefogja és így mínuszban lesz. )


Egy-két hónap alatt nem történik semmi, maximum annyi, hogy a második hónap végén ismét levonja a szokásos díjakat, illetve szokott lenni egy pár for "tartozik kamat" címen elkönyvelt tétel (ez 5-6 forint :) )


Letiltani nem fognak emiatt, ha érkezik rá pénz, akkor meg már rendben leszel.

2021. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
pfft, nekem néha hónapokig mínuszban van a magyarországi számlám, mert rohadtul elfeledkezek róla, hogy kéne rá pénz, és a bank csak vonja a kezelési költséged... nem lesz tőle semmi bajod. (azt meg ne kérdezzétek miért van egy használaton kívüli pénznyelő számlám egy országban ahol már nem élek, röviden az anyámék hülyék, szeretik a pénzt ölni felesleges dolgokba, és nem értik, hogy a nem az akkor is nem, ha ők már eltervezték, hogy hogyan megyek vissza magyarországra egyetem után.)
2021. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!