Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet azért tenni bármit,...

Lehet azért tenni bármit, hogy hamarabb lekerüljek a passzív KHR listáról?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kifizettem egy bedőlt tartozásomat, elvileg már passzív KHR-s vagyok. Nem volt engedmény, így 1 évig leszek passzív. Szeretnénk babaváró hitelt felvenni a férjemmel és úgy tűnik, hogy már úton van a baba. Semmit sem lehet tenni, hogy a passzív státusz hamarabb megszűnjön? Nagyon köszönöm a segítséget!

2021. aug. 18. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem, de 6 hó passzívval talán az otp megadja nektek, ha minden más stimmel.
2021. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem nagyon, sajnos ez igy mukodik ha nem fizetsz
2021. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2, ne ítélkezz, nem ez volt a kérdés! Litániát írni meg nem akartam.
2021. aug. 18. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

nem is ítélkezett a 2. :D


mit szívsz kérdező?

2021. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon is ítélkeztél, „ez igy mukodik ha nem fizetsz". Tudod ezt úgy hívják, hogy passzív agresszió. Mit tudsz az ügy hátteréről? Egyáltalán a témához tartozik szerinted? Befolyásolja a KÉRDÉSBEN feltett témát? Olyasmiket vágsz a fejemhez, amiről nem írtam. A pénzügyi ismereteimről - tekintve hogy nem ismered az ügy hátterét és ez nem is fog változni - nem tudsz semmit. Milyen alantas életforma az, aki ide jár magas lóról osztani az észt és levezetni a feszültséget? Mondjuk írásképed alapján kb. egy 16 éves kisegítő iskolás lehetsz, úgyhogy talán jobb lenne a házival foglalkoznod és nem nevetségessé tenned magad.


amig te kell fizess addig nem erdekel a hitel - ezt miből szűrted le? Tekintve hogy semmit nem tudsz az ügyről. Imádom, amikor emberek a beteg hallucinációikat készpénznek veszik :D Na ülj le, egyes.

2021. aug. 18. 14:43
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Menj be a bankba es mond el ugyanezt, vagy azt hogy miert nem tudtal fizetni. Biztos megertik majd, adnak 100 forintot es elnezest is kernek.


Nekem osztan mindegy hogy minek gondolsz, nem en vagyok az aki nem tud felnott, felelősségteljes donteseket hozni

2021. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Ez engem is erdekel, mi is hasonló helyzetben vagyunk a párommal. Mi érdeklődünk majd pár banknál, ha gondolod leirom majd mit mondanak, bar mi még esküvő meg baba előtt állunk. :)
2021. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

nevetséges a kérdező


most próbálja megmagyarázni, hogy ő bizony mindent jól csinált, csak valami rossz csillagegyüttállás miatt került fel


az a szerencse, hogy fixen nem fognak neked babavárót adni, és mivel ekkora tróger vagy, meg is érdemled

2021. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Csak szemelyes tapasztalat. Ferjem anno 20on egy-ket evesen alairta szulei uj albijaban a upc szerzodest,mivel mindketto "ős" mar tiltolistas volt. Net meg kellett,neki is,hiaba csak havi 2 napot volt ott. Azt hitte naivan fizetik,mivel csak alairo embernek kellett. Aha. Nagyon nem. Egyszer csak kapott az intrumtol egy levelet egy (szerencsere nem tul nagy) osszeggel. 1 ev alatt kifizette reszletekben, igazabol ezutan tobb,mint 1 ev telt el,hogy megigenyeltuk a babavarot,s megkaptuk. (Marmint teljesitestol szamitva 1 ev.) Nem tudom amugy ez a upc-s amugy mennyire szamitott volna bele,ha korabban igenyeljuk. Ezzel csak azt szeretnem mondani,hogy eleg,ha az ember "kicsit" naiv,es esetleg bizik a csaladjaban,maris megtortenhet a baj,tudta nelkul.
2021. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!