Szerintetek igaz, hogy a személyi kölcsönt olyanoknak találták ki, akiknek nem túl jó a pénzügyi érzékük és ezáltal lehúzzák őket?

Figyelt kérdés

2021. aug. 19. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen.. látom mint hitelbíráló.
2021. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ez egyértelmű.
2021. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Oldan összeget adnak, amit egy jobbmódú zsebből kifizet egyben. Ilyenformán lehet màs célja, mint a csórók lehúzása?
2021. aug. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
En nemreg vettem fel szemelyik kolcsomt a befektetesemhez, egyelore +50 szazalekon all. Nem tudom kinek talaltak ki, de orvendek h van ilyen
2021. aug. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Igen, egyértelmű.
2021. aug. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Ilyen kérdéseknél mindig az van, hogy mindenki szidja a csórókat meg akik nem tudnak normális pénzt keresni és a pénzzel bánni, DE ÚGY, hogy közben ezzel bizonyítsa, hogy ő mennyivel különb.

Az ilyen kérdések mind önigazolásra jók.


Ja meg hitelbírálók péntek éjjel itt írnak, rögtön a kérdés kiírása után.

A hitelbíráló elég jól képzett közgazdász és nem is olyan sok van belőlük.

2021. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként sokszor a megállapítások igazak, péládul sokan tényleg ilyenek vesznek fel személyi hitelt.

Csak ezeket a tényeket önigazolásra használják az ilyen anonim oldalakon, hogy ők mennyivel különbek mint a kérdésben szereplők.

2021. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én azért veszek fel most személyi kölcsönt, hogy a tél beállta előtt korszerűsítsem a fűtést az új lakásomban. Erről az összegről tudom, hogy 6-7 hónapon belül rendelkezésemre fog állni, de addig nem akarom húzni a felújítást. Ráfizetek valamennyit, ez tény, de nem húzom évekig a visszafizetést.


A személyi kölcsön nagyon sokoldalú, és nagyon könnyű rosszul bánni vele.

2021. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb olyan, mint a hitelkártya. Ha jól használod és figyelsz rá, akkor pénzt hoz neked a visszatérítések miatt (a hitel, ha biztosan megtérülő befektetéshez kell, akkor fial). Miért jó ez a banknak? Hát azért, mert ő abból a 98%-ból él, aki nem használja jól.

Senkinek nem tartanak fegyvert a homlokához, hogy vegye igénybe ezt a szolgáltatást. A bank nem szeretetszolgálat, nem osztogatja ingyen a pénzt a rászorulóknak. Ő üzletel. Teljesíti az ő oldalát (pénzt ad kamatért), de mikor az embernek kell az ő részét (pénzt visszaadni), akkor már jajjj gonosz bank, mindig csak követelőzik, a szegényeken akar meggazdagodni!!! Azokat se értem, akik hitelfelvétel után szidják a bankot, hogy mennyi kamatot kérnek. Mintha ez az infó nem lenne benne a szerződésben. Azért nem a bank a hibás, ha rossz életdöntések miatt valaki pénztelenné válik.

2021. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pályakezdőként még nem keresek hű de jól, de ez volt az egyik első célom, hogy összegyűjtsek 1 millió forint megtakarítást, hogy soha az életben ne szoruljak rá személyi kölcsönre, hanem mindig legyen egy kis vésztartalékom. Na ez pl teljesen hiányzik azoknak az embereknek, akik személyi kölcsönt vesznek fel. Akkor se tesznek félre pénzt, ha a fizetésükből tudnának.
2021. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!