Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az elöző hónapban (júniusban)...

Az elöző hónapban (júniusban) végig táppénzen voltam és vagyok most is mivel még nem zártam le így betegállományba vagyok és még nem adtam be az igazolást a munkahelyemre Szerintetek így fogok most kapni fizetést?

Figyelt kérdés

Vagy csak akkor fizetik ki nekem ezt a pénzt ha beadtam a táppénzes igazolást?

Bocsi ha buta kérdés nem voltam még táppénzen..

A válaszokat előre is köszönöm!


2021. júl. 6. 02:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első 15 napra a munkáltató fizet betegszabadságot. Utána táppénz, de azt az Államkincstár utalja, de csak akkor ha le lett adva táppénzigény, ahhoz meg kellenek az orvosi igazolások. Szóval sos, küldd be a meg lévő táppénzes papírokat, különben nem kapsz ellátást.
2021. júl. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi betegszabit sem fizetünk, ha nincs orvosi papír, mivel függ attól, higy egyáltalán betegszabi-e vagy egyből táppénz. Küldd el a cégednek e-mailben az orvosi papírokat és kész.
2021. júl. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 28-a óta vagyok táppénzen (terhesség miatt rögtön táppénz), jövő héten megyek az első táppénzes papírért. A hónap utolsó 3 napjára nem kaptam fizetést. (Amin nem is csodálkoztam, hiszen papír nélkül mit számfejtsenek)
2021. júl. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!