Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelkártya.. mennyi keretet...

Hitelkártya.. mennyi keretet kaphatok vajon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnèk sberbanknál hitelkártyát igényelni a kozel jovőben.. szerintetek mennyi az összeg amit adnának? Május óta van náluk számlám 3 havi bérem már van náluk ami 230-250 ezer ft között van.

2021. aug. 20. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ne kerj hitelkartyat, hulye vagy te hozza es eladosodsz egy eletre. Fogadd meg a tanacsom, vagy jegyezd meg, egy nap amikor eszedbejut hol rontottad el akkor jusson eszedbe hogy en szoltam
2021. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Okè koszonom a választ... idióta
2021. aug. 20. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Érdeklődd meg a banknál, de javaslom, hogy a sberbankot inkább hanyagold
2021. aug. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

1-es. Azért ez sem igaz.. ha okosan hasznalja valaki.


A baj akkor van ha megcsúszol akár csak egy visszafizetéssel. Ha 45 napon belül visszafizetet mindig, akkor éves viszonylatban a visszatérítésekkel pluszban vagy. (levonva persze a kártya díjat, illetve ha beszedéssel fizetsz akkor annak a díját is).


Én ezek kb évi nettó 20 rongyot nyerek, nyilvan nem nagy pénz, amikor a fizum ennek a 31szerese, de decemberben azért jó látni random 20ezer jóváírást.


A bank itt azokon nyer, akik ha egy napot is késnek máris pörög a 40% körüli kamat. Ismertem oylat is aki hitelkrtyáról vett fel kp-t, de hát aki idióta az idióta. Ott oylankor plusz díj is van a kamat mellett.


A lényeg, hogy a hitelkártya egy jó eszköz lehet, ha van annyi pénzügyi önuralmad, hogy a keret ellenére ne költekezz erődön felül.

2021. aug. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom mennyi hitelkeretet enged a bank de általában limitált hogy x összeg után jóváírás, pont, kedvezmény, stb... nem jár.

Ennél a pontnál mindegy is hogy a hitelkeret mennyivel több.


Azaz ha pl. 300 000 Ft-ig ad visszatérítést, pontokat, akkor mindegy hogy 300 000 Ft vagy 1 000 000 Ft a keret.



Tanulmányozd alaposan a hitelkártyák működését és ha betartod amit kell nem lehet baj.



Nekem sok éve van az Erstenél.


A Sberbanknál folyószámlám van, láttam hogy ők most kezdtek hitelkártyákat forgalmazni.



Az 1. válaszoló amit leirt sajnos sok ügyfélre igaz.

De honnan tudja hogy te is olyan lennél?

Vannak akik ésszel használják és csak nyernek rajta.



A 3. válaszolónak nem tudom mi baja a Sberbankkal. Nem kapott tőlük hitelt vagy éppen az hogy kapott és vissza kell fizetni vagy ott dolgozott és kirúgták.


Nekem jó pár év alatt semmi gondom nem volt velük.

Sem fiókban sem sehogy.

A termékek feltételei, díjai, stb pedig világosak.

2021. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

#5 Csak folyószámlám volt, hitelt eszembe sem jutott felvenni náluk.


De amikor két napig nem fértem hozzá a saját pénzemhez, mert elcsesztek a rendszerben valamit (az ATM kiírta, hogy nincs fedezet, miközben 200.000 ft volt rajta (munkabér), bankfiókhoz meg utaznom kellett volna (ugyanis Esztergomban nincs fiókjuk)


Ráadásul az online felületen nem lehetett havi számlakivonatot PDF-ben lekérni, hát köszönöm....


Mióta eljöttem tőlük, folyamatosan kérem őket, hogy ne küldjenek reklámot, de a a mai napig jönnek a hülye ajanlataikkal, ilyen hitel olyan számla...


Érdekes, a jelenlegi bankomnak csak egyszer kellett szólni....

2021. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat! Igazabol meg azzal nem vagyok tisztába hogy majd a keretet amit megállapitanak az jtm alapján van? Mert már van náluk egy szemèlyi kölcsönöm.
2021. aug. 21. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

5. vagyok


A havi kivonatokat le lehet tölteni a netbankból PDF-ben, akár nem csak magyarul.



Nyilván nem ismerem az egyedi esetedet amikor nem működött a kártyád vagy nem tudom mi történt.

Azt biztos te is belátod, hogy amellett, hogy akivel megtörténik annak rossz és ha lehet el akarja kerülni a jövőben, ez nem általános.

Arra pedig semmi garancia, hogy másik bank is nem csesz el valamit, főleg ha olyan valami, hogy élő személy állítja be rosszul.

2021. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!