Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Új kártyát kaptam és az nem...

Új kártyát kaptam és az nem paypass-os, hogyan kaphatok újra paypass-os kártyát?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a régit

2019. márc. 14. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Bemész a bankba és megkérdezed.
2019. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
Először is,tiltasd le a kártyát,és mivel hosszú hétvége,legkorábban hétfőn,bemész a bankba,és mondod hogy elhagytad,szeretnel ujat igenyelni,ami lehetoleg paypassos legyen.
2019. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, ez már megvan. Letiltottam a régit, újat kértem, megvan az új. A problémám az az hogy az új kártyám nem paypass-os, mint a régi.
2019. márc. 14. 18:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom nem PayPass-os kártyát igényeltél. A bank a te igénylésedet teljesíti, hiszen köti őt a szerződés. Persze előfordulhat, hogy a bank cseszte el, de ilyenkor is be kell menned, és az asztalra csapni, hogy te mást kértél.
2019. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem kérdeztek meg róla. Az első kártyámnál sem volt ez kérdés, ezért nem is gondoltam rá hogy ezt külön igényelni kell. Így is elegem van belőlük mert 2 hetes folyamat volt ez a kártya, úgy hogy többször leszúrtak, mert egyik helyen mondtak x dolgot, másik helyen mondják az nem úgy van.

Hétfőn bemegyek (újra), köszönöm a segítséget!

2019. márc. 14. 18:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, mert tudtommal az OTP-nél igényelhető leggagyibb betéti kártya is paypassos, tehát elvileg lehetetlen, hogy nem érintőset kaptál. Menj be egy fiókba (előtte foglalj időpontot, mert anélkül tragédia), és kérdezd meg, ez mégis mi.
2019. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Paypassos kártyák vannak már csak minden banknál az EU-s rendelet miatt, úgyhogy a te kártyád is az, te szerencsétlen... Aktiváltad egyáltalán?
2019. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, többször vásároltam vele, és NEM paypass-os... szerinted nem próbáltam vagy mi?
2019. márc. 15. 23:19
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
A Paypass funkciót is aktiváltad? Mert bizonyos kártyákhoz azt külön kell...
2019. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És azt hogy kell külön aktiválni?
2019. márc. 16. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!