Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankot ajánlanátok...

Melyik bankot ajánlanátok számlanyitásra?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel közös számlát tervezünk nyitni.


Egy folyószámlát szeretnénk, amire érkezik kettőnk fizetése, egyéb pénzek, és kettő bankkártyára lenne szükségünk - egy neki, egy nekem.

Kettő megtakarítási számlára is szükségünk van, egy a rövidtávú céloknak, egy a hosszútávú céloknak.


A tapasztalataitokra vagyok kíváncsi az egyes bankoknál, mennyi ideje vagytok ott, mit szerettek benne, mivel van panaszotok, milyen számlatípusokat használtok.


Ez egy amolyan "lusta utánanézés a dolgoknak", jövőhéten lesz időnk elkezdeni ezzel foglalkozni részletesen, de addig is sokat segítenétek a válaszaitokkal.


2021. szept. 3. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Valamelyikőtök munkáltatójának nincs szerződése valamelyik bankkal kedvezményes számlacsomagra?


Általában még a gyengébb dolgozói csomagok is jobbak a legjobb normál számlacsomagoktól.

2021. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hol élsz? Én OTP-s vagyok, drága mondjuk, de erre felé kB csak takarék bank, vagy OTP automata van. Egy k&h automata min 25km re van. Mivel vidéken élek, itt nem minden boltba lehet kártyával fizetni, ezért többször veszek le pénzt. A3. Pénz levétele már 1200 Ft ba került. Tehát olyat keress ami van a közelbe.
2021. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!