Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankot válasszam diákként?

Melyik bankot válasszam diákként?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, diákmunkára szeretnék menni iskola mellett és bankszámlát nyitnék. Melyiket ajánljátok?

Minél olcsóbb lenne a jó és neten is tudjak vele fizetni.

Még egy kérdés:

látom sok banknál van az online számlanyitás.

Ez hogy történik?

Ha kitöltöm az adatokat majd egy időn belül érkezik is a kártya és használhatom vagy be kell mennem aláírni valamit?



2016. jan. 24. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább menj be egy fiókba, mintsem online. Ott a kérdéseidre is tudnak válaszolni.

Nekem diákként OTP Junior számlám volt. Annak nincsen havidíja,de ha jól emlékszem, akkor az utalásért fizetni kell. Az otp.hu-n megtalálhatod a lakossági hirdetményben. Vagy a K&H-nál a Trambulin bankszámla 18-25 éveseknek,aminek a havidíja 66 Ft.


Szerintem diákként, úgy hogy diákmunkát végzel, teljesen mindegy,hogy melyik bankot választod. De én a K&H-t ajánlom. Én jelenleg a K&H-nál vagyok, és velük megvagyok elégedve. Nem úgy, mint anno az OTP-vel.

2016. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az OTP-t ajánlom, a Junior számla havidíja és a MasterCard bankkártya éves díja is 0Ft. Diákként Nekem is ilyen számlám volt, meg voltam vele elégedve.


Az online számlanyitással lerövidítheted a számlanyitás folyamatát, de mindenféleképp be kell majd menned a bankba személyesen is a személyiddel és lakcímkártyával, mert ezeket lemásolja a bank.

2016. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!