Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem fogadják el a...

Miért nem fogadják el a terminálok az OTP junior bankkártyámat?

Figyelt kérdés
Szóval. Három éve van junior kártyám. Abban az évben, amikor megkaptam, azon a nyáron voltam egy táborban és minden terminál elutasította ott. Azt követően szinte minden létező boltban használtam és elfogadták. Nem volt semmi probléma vele. Na most egy jó pár hónapja észrevettem, hogy lassan minden terminál elutasítja. Voltam külföldön, ott fele-fele arányban hol elfogadta, hol rögtön elutasította. Olyan is volt, hogy pin kódot kértek és konkrétan tudom, hogy tökéletesen ütöttem be a kódot, elutasították, majd újra pin kód, és akkor már elfogadták. Viszont itthon Magyarországon észrevettem, hogy most már olyan helyeken is elutasítják, ahol ezelőtt gond nélkül mindig elfogadták, ahová mindig is jártam vásárolni. Nem változott a számlámon semmi, nem kaptam üzenetet sem. Veletek történt már hasonló? Nem tudjátok esetleg ez miért lehet? Be fogok menni a napokban a bankban, mert tök zavaró ez az egész. Legutóbb amikor nem fogadta el a kártyámat a terminál, egy kisboltban, ahová mindig járok, mondta is a nő, hogy nincs rajta a blokkon miért utasítja el, fedezet van rajta egyértelműen, nyilván úgy nem vásárolnék/használnám, ha nem lenne rajta. Előre is köszönöm!

2021. szept. 23. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán meghibásodott a kártya. Nekem is volt ilyen.


10 vásárlásból 1x simán megette a terminál, 2-3alkaommal többször be kellett dugni/lehúzni, egyébként meg nem ment

2021. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huh. És akkor ezt követően bementél a bankba, és újra aktiválták, vagy mi történt?
2021. szept. 23. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

adtak egy másik kártyát.


egyébként a bankban azt is látják, hogy miért volt sikertelen a fizetés, hívd fel őket, vagy menj be a fiókba, mondd meg a pontos helyet, időpontot, és megkeresik neked.

2021. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp bemegyek. Köszönöm a segítséget!
2021. szept. 23. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem junior kártyám van (Otp),de nálam is ez a helyzet.

Szerintem csere lesz.

2021. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írd meg mindenképp, hogy, hogy alakult. Én már a héten nem jutok el a bankba, mert lebetegedtem, szóval jövő héten intézem majd.
2021. szept. 24. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!