Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál lehet normális...

Melyik banknál lehet normális áron levenni forintot EUR alapu nemet bankkartyarol (német, norisbank maestro kartya)????

Figyelt kérdés

most voltam ennel a rohadt cib-nel 80.000Ft-felvetelnel 8.000Ft-al huztak le, megpedig ugy hogy a jelenleg 360Ft-os euromat 326-ert vettek meg,

itt a belvarosban VII. ker vannak meg ezek az euronet-es automatak azok meg ezt is überelik 316ft-ert veszik az eurot, budapest bank mai nap 338,8Ft melyik bank kepes huz le 5%-nál kevesebbel hogy a sajat penzemhez jussak???



#moslek bankok #eur huf valtas lehuzas #euro alapu kartyaval valo keszpenzfelvetel lehuzas #penzvetel euro alapu karyarol forintban #bank atm-ek budapest lehuzas #eur alapu bankkartya felvetel penz lehuzas
2021. szept. 29. 23:03
 1/7 A kérdező kommentje:
nyelvtani korrekcio: melyik bank kepes arra, hogy 5%-nál kevesebbel huz le hogy a sajat penzemhez jussak???
2021. szept. 29. 23:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Az euronetes atm-ek a leglehúzósabbak, én otp atm-en vettem le legutóbb 340 fölötti árfolyamon.
2021. szept. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy trükkjük ezeknek az ATM-eknek, amire figyelni kell: fel fogják ajánlani, hogy ők majd átváltják neked a saját árfolyamukon, így a banknál nem lesz konverzió. Igen ám, de a saját árfolyamuk jóval kedvezőtlenebb a bankénál, csak aki erre nem figyel, rányom hogy igen, jól lehúzzák. Nem szabad, el kell ezt utasítani, terhelje nyugodtan az idegen pénznemben, majd a bank átváltja. Nem mondom, hogy a bank árfolyama hű de jó, de ezerszer jobb mint az ATM árfolyama.
2021. szept. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
vegigjartam az összes közelben levo automatat Bp belvaros kozepen lakom igy nem volt nehez, szoval ami eredmeny ahogy a 2-es monjda az otp a legjobb ma 347,75 ft/eur meg is lepodtem mert nem volt/van jo velemenyem errol a bankrol, euronet atm 316,7229 ft/eur Erste 324,464Ft/Eur raiffeisen 334.4280ft/eur budapest bank 338,98 Ft/eur CIB 325,45Ft/eur Az utolso hozzasolonak is igaza van sok esetben jobb ha a bank valtja akinel az eur van, de attol is függ melyik bank és hogy maestro, visa, vagy mastercard amin a pénz van
2021. szept. 30. 00:47
 5/7 A kérdező kommentje:
ami eredmeny=mai eredmény
2021. szept. 30. 00:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb nyitni egy magyar Wise számlát, arra átváltani ez euródat és leszedni Wise kártyával. Költség lesz így is, meg a kártyát már nem ingyen adják, de még így is olcsóbb, ha nagyobb összegről van szó.
2021. szept. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én a revolutot ajánlanám neked. Napokban frissült és már betétbiztosítást is kínál. En imadom, közép arfolyamon vált. Ráutalod az eurodat pl 250 eurót, per pillanat 357,07-ért tudnád váltani ami 89 267 forint. 350 000 forintig nincs átváltási díj (havonta) ha ezt túlléped az adott honapban akkor utána 0,5%os díjat számítanak fel.


Na es akkor az ATM. 75000 forintig ingyenesen tudod levenni, utána 2%os díjat számítanak fel.


Én inkább kártya funkcióit használom, illetve néha váltok at eurot, arra meg tökéletes, főleg hogy tegnap akár 360-ért is valthattam volna eurót forintra :D. Standard csomag semmibe sem kerül szoval nekem teljesen megéri.


Itt a link az oldalukhoz:

[link]

2021. okt. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!