Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes lehet diákhitelt...

Érdemes lehet diákhitelt felvenni?

Figyelt kérdés
Esti felnőttképzésen tanulok.

2021. okt. 1. 14:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Látom le lettem pontozva (#9) Pedig csak fáj nekik az igazság. Ha bármilyen árura hitelt kell fölvenned, akkor NINCS pénzed rá és baromság a hitel, lentebb kellene adni. Az autó lehet kivétel, de abból is egy számmal nagyobbat szoktak az emberek venni, mint amire valójában szükségük van.

Pl. én is vehettem volna Toyota Corolla-t, de nekem fölösleges akkora kocsi, így vettem egy Opel Corsa-t.

2021. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Simán. Én a képzésemet 0%-os DHból finanszírozom (hülye lennék saját zsebből kifizetni, inflálódjon csak el :D ), és kb 2 milliót tervezek felvenni szabadfelhasználásúként és majd annyival kevesebb lakásthitelt kell felvennem.
2021. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!