Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi hitel + lakáshitel...

Személyi hitel + lakáshitel mūködhet?

Figyelt kérdés

270 ezer jelenleg a fizetésem átlaga, emellé jön 36 ezer cafateria a SZÉP alszámlámra havonta, nem tudom ez számít-e, állítólag van olyan bank, ahol másodlagosnak számolják.

3m személyi + maximum 7m lakáshitelre lenne szükségem.

Esetleg ha ezt a kombinációt nem is, de akkor erre a jövedelemre megadhatnák a 7-8 millió személyi hitelt? Több kalkulátor szerint is jogosult lehetek rá, de a gyakorlatban ez van, akinél mūködött? Lakást szeretnék venni, most van egy nagyon bomba ajánlat és minden álmom egy kis lakás a szülōvárosomban :(



2021. okt. 3. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire csak lehet kerüld a személyi hitelt. Szóval vagy a kombóban gondolkozz, aminek a kisebb része a személyi kölcsön, vagy semmiben. Hidd el... bomba ajánlat ide vagy oda, hosszútávon sokkal többet fizetsz ki rá, mintha nem bomba ajánlatként vetted volna az ingatlant.

A fizetésed fele hitelezhető maximum, vagy is jó eséllyel megadják, főleg ha betudsz vonni egy adóstársat is esetleg papíron, de azért ne centizd ki.

2021. okt. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Ekkora fizetéssel max. bevont plusz ingatlannal + adóstárssal.
2021. okt. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! A bankban ajánlották a lakáshitelt nekem, tegnap voltam. Jogosult lehetek rá. Igazából a fizetésem felével számoltak, de nekem a 40%-ba is kényelmesen beleférne a két törlesztō, direkt kevesebbel számolok mert tudom, hogy a felét nagyon ritkán hagyja kimaxolni a bank, meg hát nem is kellene ennél több pénz. Ezt a 40%-ot mennyire szokták megengedni kimaxolni?

Tényleg köszönöm a válaszokat, inkább a kombónál maradok, azzal szeretnék próbálkozni, sokkal jobban jönnék ki.

2021. okt. 5. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Azóta hol tart az ügy, sikerült felvenni?
2022. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!