Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » ATM-en keresztül tudok-e...

ATM-en keresztül tudok-e készpénzt bankkártyára utalni, ha a bankfiókban ezt már nem tudom megtenni, mert már 4 órakor bezárt?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Bankkártyára sehol sem tudsz utalni, mert ilyen nem létezik.

Folyószámlára tudsz utalni. De azt megteheted netbankon keresztül is

2021. okt. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ő készpénzt akar befizetni a bankszámlára. Igen, azt 0-24 meg lehet tenni ATM-nél a kártyáddal, de általában csak a sajátodnál, más gépnél ez egyelőre még nem működik olyan flottul, mint a készpénz felvétel.
2021. okt. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha sajat akrtyadra akarsz penzt tenni akkor igen. Vannak beteti atm-ek amikkel ez megoldható
2021. okt. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az azonnali ATM befizetés ahogy a neve is tartalmazza, azonnali. K&H és OTP befizető ATM-en lehet választani, hogy a bankkártya mögötti bankszámlára szeretnéd befizetni, vagy egy másik bankon belüli számlára. Fontos, hogy csak az adott banknál vezetett számlára lehet így befizetni, tehát OTP-s ATM-ből OTP-s kártyával nem tudsz pl. Erste számlára befizetni. Vagy például a CIB azonnali befizető ATM-jein csak a saját CIB-es számládra tudsz befizetni.

Ezekben az esetekben fizesd be a pénzt a saját számládra, majd internetbankból utald át.

2021. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én MKB-s vagyok, de igen, voltaképpen a saját folyószámlámra szeretnék készpénzt rátenni ATM-en keresztül. Talán az MKB-s ATM-ek is tudnak már ilyet.
2021. okt. 4. 11:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2021. okt. 4. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Az összes bankfióki MKB ATM rendelkezik ilyen funkcióval: [link]
2021. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma este az egyik budapesti MKB-s automatánál megpróbáltam rárakni a készpénz összegét a számlámra, és sikerült. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2021. okt. 4. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!