Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Elfelejtettem a bankkártyám PIN kódját (Erste), mit csináljak? Menjek be a bankfiókba?

Nem loptam, megváltoztattam 1 hónapja és nem tudom, mindig csak 5000 forint alatt költök.

Rengeteget próbálgattam automatában, de semmi.

A Netbankban találtam egy olyat, hogy új PIN igénylése, de máig nem kaptam semmit, pedig ez egy hete volt.

Nagyon sürgős lenne.

Bankban megoldják?

ápr. 4. 09:30  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Még az, hogy sokba kerülhet, mert nincs nálam készpénz?

# 1/3Időpont ápr. 4. 09:38 Privát üzenet

"Rengeteget próbálgattam automatában, de semmi."

Ha sokat próválkozol, akkor az ATM-nek be is kellene vonni a kártyát, a bank letiltja és nem is aktiválja újra, amíg nem igazolod, hogy a tidé.

Mennj be személyesen és igényelj újat.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 4. 09:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De én elvileg igényeltem már egyet, de nem jött ki még semmi. Gondoltam valami baj lehet, vagy a bankba kapom meg.

Most bementem, elmondtam ezt, erre csináltak nekem egy másikat, most elvileg kettő jön...

# 3/3Időpont ápr. 4. 10:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elfelejtettem a bankkártyám pin kódját, mit tegyek? OTP
Elfelejtettem a bankkártyám PIN kódját. A bankom tud helyette másikat adni?
Mit lehet ilyenkor tenni? Elfelejtettem a bankkártyám pin kódját, már próbálkoztam 3 különböző pinnel és egyik sem jó.
Elfelejtettem a bankkártyám pin kódját. Be kell mennem a bankba vagy ATM-nél is igényelhetek új kódot?
Elfelejtettem a bankkártyám pin-kódját, de szeretnék felvenni róla pénzt, ha személyesen megyek be a bankba, akkor rögtön ideadják nekem, ha viszem az adataimat?
Elfelejtettem a bankkártyám pin-kódját, hogyan tudhatnám meg? Még sosem használtam a kártyát, csak az internetbankot, oda meg nem kell a pin-kód. Meg lehet valahol nézni az...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!