Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elfelejtettem a bankkártyám...

Elfelejtettem a bankkártyám PIN kódját (Erste), mit csináljak? Menjek be a bankfiókba?

Figyelt kérdés

Nem loptam, megváltoztattam 1 hónapja és nem tudom, mindig csak 5000 forint alatt költök.

Rengeteget próbálgattam automatában, de semmi.


A Netbankban találtam egy olyat, hogy új PIN igénylése, de máig nem kaptam semmit, pedig ez egy hete volt.


Nagyon sürgős lenne.

Bankban megoldják?


2019. ápr. 4. 09:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Még az, hogy sokba kerülhet, mert nincs nálam készpénz?
2019. ápr. 4. 09:38
 2/3 anonim ***** válasza:

"Rengeteget próbálgattam automatában, de semmi."


Ha sokat próválkozol, akkor az ATM-nek be is kellene vonni a kártyát, a bank letiltja és nem is aktiválja újra, amíg nem igazolod, hogy a tidé.


Mennj be személyesen és igényelj újat.

2019. ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De én elvileg igényeltem már egyet, de nem jött ki még semmi. Gondoltam valami baj lehet, vagy a bankba kapom meg.


Most bementem, elmondtam ezt, erre csináltak nekem egy másikat, most elvileg kettő jön...

2019. ápr. 4. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!