Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Áthidaló kölcsönre vagy...

Áthidaló kölcsönre vagy személyi kölcsönre lenne szükségem. Nincs munkahelyem, munkanélküli vagyok. Kaphatok jövedelem nélkül hitelt? Ingatlanfedezet van.

Figyelt kérdés
Van két ingatlanom, amiből az egyiket el fogom adni, de bizonyos okok miatt ez csak fél év mulva lehetséges. Az átmeneti időre kellene pénz. Az egyik ingatlanban benne lakom, az lenne a fedezet. Ti hogyan oldanátok meg a helyzetet? Azt ne irjátok ötletnek, hogy keressek munkát, mert nekem is eszembejutott ez a zseniális gondolat, csak épp nem akar összejönni...

2021. okt. 9. 01:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10-es, már leírta a kérdező, hogy nincs olyan állapotban a lakás, hogy ki lehessen adni.

Igen, tudom, milyen "hatalmas" összeg, de akkor nincs más megoldás, míg megvárod, amíg a nevedre kerül a másik lakás is és akkor azt eladod.

2021. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11, minden lakást ki lehet adni, lejjebb kell adni a lakbért
2021. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12-es, tényleg? minden lakást ki lehet adni?


Egyik ismerősömnek földszinti lakása van, olyan dohos szag árad ki, amikor kinyitja az ajtót, hogy az udvaron állva lehet érezni. És nem, nincs pénze megcsináltatni.


Más: Bp. belvárosban még mindig van egy csomó olyan lakás, amiben NINCS BENT A WC! Tudom, hogy hihetetlen, de így van.

2021. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
És? Akkor kiadja úgy, hogy az albérlő vállalja a felújítást, és csak a rezsiköltséget fizeti, ha más nem legalább a plusz kiadástól megszabadul
2021. okt. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen ki kell talalni valamit, mert euplan szivsz hogy nincs munkad. Egyreszt nincs jovedelmed, masreszt nem no a szolgalati idod, igy kevesebb lesz a nyugdijad. Azert nem mindegy hogy valaki 45 vagy mondjuk 48ev idovel lesz nyugdijas..



Barmilyen munkat vallalj el, ha kell menj a normalis berezes ala, addig is lesz munkad, kerehetsz mast.

2021. okt. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15 elvileg igazad lenne, csak leírta a kérdező, hogy 63 éves.

Tudod, hol lehet elhelyezkedni 63 évesen? Leginkább sehol. Védett korban van, ha felveszik, még elbocsátani sem lehet csak úgy - szigorúan meg van határozva, hogy milyen körülmények között lehet felmondani.

Leginkább azt tapasztalom, hogy bár felemelték a nyugdíjkorhatárt 55-ről 65 évre, csak épp a munkaerő piac tojik erre és 55 felett már igen nehéz elhelyezkedni.

2021. okt. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!