Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Google playba melyik kártyát...

Google playba melyik kártyát érdemes rakni ugyanavval a számlával kapcsolatban? A fizikait vagy a virtuálist? Működni mindkettővel működik de melyik előnyösebb illetve mire jó a virtuális ha van fizikai bankkartya is?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegy melyiket. Arra van, hogyha egy oldalnak nem akarnád megadni a saját bankkártyádat. Egy virtuálist sokkal könnyebb lecserélni, mint egy fizikait.
2021. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Virtuálissal lehet valahogy bankkartyaautomatabol pénzt kivenni Google pay-al? Mert pin kódot kert S nem tudom mennyi, hol lehet megszerezni. Hogy lehet azt megtudni? A fizikaival ment így, mobillal is.
2021. okt. 21. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
A kártyakibocsátódat kell megkérdezned, de minek akarnál azzal felvenni pénzt? A limitek a számládra vonatkoznak, nem a kártyádra, szóval nem lesz tőle több limit például ingyenes készpénzfelvételre.
2021. okt. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amiatt amit az első írt
2021. okt. 22. 02:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első, de egy ATMnek miért ne akarnád megadni a bankkártyád?.... Istenem
2021. okt. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert gyanús!
2021. okt. 22. 08:49
 7/7 anonim ***** válasza:
....
2021. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!