Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Virtuális vásárlási limitet...

Virtuális vásárlási limitet 0-ra állítottam be a hitelkártyámat és tudni akarom hogy az előfizetésemet nem tudom lemondani akkor is levonásra kerül?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen előfizetést?

Amúgy ha nem tudnak valamit levonni, akkor az tartozásként fog szerepelni és egyszer csak be fogják hajtani.

Jobb lenne, ha írnál az adott oldal ügyfélszolgálatának, hogy lemondod az előfizetést.

2021. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Írtam nekik utána semmilyen e-mailben nem válaszoltak és csak annyit tettem hogy megköszöntem

a tagságomat.

2021. aug. 31. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:

"annyit tettem hogy megköszöntem a tagságomat."


No, hát ez nem éppen határozott lemondási szándék.

Határozottan le kell írnod, hogy fel akarod mondani az előfizetést, s állítsák le a levonásokat. Hacsak nem abba egyeztél bele, hogy pl. egy évig fizeted. nehéz így látatlanba tanácsot adni, mert nem tudjuk, milyen előfizetés, az adott oldal felhasználási feltételeiben mi van, amit elfogadtál, stb.

2021. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!