Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egymillió forintot hogy tudok...

Egymillió forintot hogy tudok felvenni paypaltol kp-ben azonnal? Ami van, egy OTP-s bankkártya, egy K&H-s bankkártya és egy Testrész bankkártya. Esetleg több bank automatajeval kell csinálni? Esetleg éjfélkor mert akkor vált a napi limit?

Figyelt kérdés
Úgy tudom OTP csak napi 100 ezret hagy így éjféli váltással ez 200 lenne. A maradekkal megy a 800 valahogy?
2021. nov. 11. 07:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
A kartyadon tudod allitani a limitet, az automata annyit ad ki amennyit kersz
2021. nov. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én pedig hallottam különböző határokrol 100 és 800 ezer kozott
2021. nov. 11. 08:56
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, különböző határok vannak, amiket az adott bank határoz meg az ATM-hez. Még ez le van bontva saját kártya-idegen kártya.


Én rendszeresen veszek fel, CIB-es vagyok, CIB-es ATM-ben max 400 ezret lehet. Ezért Budapest Bankból veszek fel, mert ott a legmagasabb, 800 ezer.

2021. nov. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Itt egy összefoglaló:


[link]

2021. nov. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Revolut lenne így mindenképpen idegen. Tehát akkor ha jól értem keresnem kell egy 800 ezres bankot éjfél előtt nemsokkal s akkor kétszere felvehetek akár egymillió hatot is ..


Napközben meg minimum kétféle bank automataja kell de nem OTP vagy Sber...

2021. nov. 11. 10:10
 6/20 anonim ***** válasza:
A limit az egyszeri kifizetesre vonatkozik. De semmi nem tiltja hogy 5szor bedugd a kartyad. De ahhoz hogy ez mukodjon a napi limitedet kell megemelni.
2021. nov. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk az se mindegy mennyi pénz van az adott ATM-ben, szóval erre is készülj fel, hogy lehet nem fog tudni neked 1 milliót kiadni. A napi limited emeld meg.
2021. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Számlára ki van utalva? Mert azt mondod hogy Paypalról hogy vedd ki, na de az 2-3 munkanap mire kiér a számlára.
2021. nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem ma kéne hanem az érdekel technikailag hogy lehetséges ekkora összeg. Odautalom 2-3 nap odaér de nemrég jártam hogy hogy OTP csak százat adott de nem is tudtam most akkor napi vagy egyszeri limit. Így inkább tisztázni akarnám egyáltalán hogy s mint megy ez.


A revoluton alapértelmezetten mennyi a limit? Mert azt még nem állítgattam nem volt értelme mert mindig kb annyi pénzt tettem rá amennyit fel akartam venni s csak kevés maradék maradt vásárlásokra. És persze messze nem milliós ósszegekkel.

2021. nov. 11. 12:03
 10/20 A kérdező kommentje:
Viszont az egymilliós korláttal akkor nem tudok mit kezdeni...
2021. nov. 11. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!