Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A képzési hitel folyosítása...

A képzési hitel folyosítása az igénylés óta mennyi idő alatt történik? Már napok óta Tanulmányi egyeztetetés alatt van. Mi tart ezen ilyen sokáig?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 09:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Remek 😒de miért postai úton hogy hogy nem e-mailben !nekem semmi nem jött üzenet december 10-ig szólt a 30 napos felfüggesztés de azóta nem jött semmi 🤷‍♀️
2021. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 zolaa1986 válasza:
Nemtudom , előzőleg emailt küldtek , most meg ott volt a posta ládában a levél. De ez már elég bosszantó amit csinálnak és érdemi információt nem adnak csak hogy vizsgálat folyik a suli ellen de már szeptember óta ...
2021. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nálam is szeptember óta van én már azt sem hiszem hogy van képzési hitel szerintem semmi nem lesz belőle szóval én már nem is számítok rá!🤷‍♀️
2021. dec. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Anita92 válasza:

Mi szeptember 15 diken igényeltük oktober 12.diken kaptunk egy 30.napos felfüggesztést.

Aztán november 10 díkén arrol h hosszabbították az eljárás lezártáig.

Ma szintén kaptunk egy emailbe hogy az hatósági vizsgalattal parhuzamosan büntető eljárás indult.Az eljaras lezartaig a folyositast felfüggeszti.Szerintetek mi lesz ebből?

2021. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Beszüntették a szabad felhasználásút. Nálam adategyeztetés van még, nem tudja valaki, hogy akkor most azok is megszūnnek, amiket már korábbban megkötöttek?
2021. dec. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nekem azóta érkezett utalás 15-én. Szerintem amit megkötöttek, az már nem változik. A státuszom is folyosítható most is.
2021. dec. 28. 11:03
 17/18 anonim ***** válasza:
Remélem igazad lesz, 21-én szüntették meg, de reménykedem. Még adategyeztetés alatt vagyok.
2021. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Elvileg az szerződésszegés lenne a diákhitel részéről, ha a már megkötött szerződéseket felbontanák. Ha elfogadták a feltöltött nyomtatványokat és az iskolával semmi gond nincs, akkor még meg kell, hogy kapd a hitelt. A lekérdezésekben tudod ellenőrízni, hogy a nyomtatványok rendben vannak-e.
2021. dec. 28. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!