Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyibe a kerül a legolcsóbb...

Mennyibe a kerül a legolcsóbb OTP bankkártya és milyen költségei vannak?

Figyelt kérdés
Levonják a számláról az OTPben havonta a rezsit és a 60E ft nyugdíj kivételéhez kell, mert elköltözött a helyi OTP és télen nem tudok olyan messzire menni ahol a másik hely van. Okostelefon nincs, tehát arra való funkciókkal nem tudok mit kezdeni. Csak automatából való pénzkivételre kell a kártya.

2021. nov. 11. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
OTP weboldalán minden információ megtalálható.
2021. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Ingyenes a kártya

A pénzfelvételnek van díja, de az első 2 ingyenes havonta.

2021. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Ne otp-hez menj!OTP jump számlám van és olyan levonások voltak a 2 hónapban, amiket nem tudott a bank megmagyarázni!12ezer meg 15ezrek lettek levonva késedelmi kamat címszó alatt, úgy, hogy hitelem és előfizetésem sincs ami miatt levonhatta volna!Annyit kaptunk válaszul, hogy nyújtsunk be panaszt és majd lesz valami!Mai napig nem jött semmi!k&h számlánál ilyet nem tapasztaltam!
2021. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudok sajnos kiigazodni az OTP weboldalán, már néztem. Náluk van számlám rég óta, csak eddig személyesen feltudtam venni a pénzt.

Rákérdeztem az OTPben a kártyadíjra fizetős és nem olcsó, de elfelejtettem, hogy mennyi is.

2021. nov. 11. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Otp-nél vettem ki pénzt max 100ezret enged persze és kapásbol 10.500Ft volt a levételi díj!Pedig jump számlánál első kettő ingyenes! K&H minimal számlánál ugyan ez 2500 forint volt!Van skrill prepaid kártyám is ott 2€ volt a levételi díj!Most minden hónapban átutalom a fizetésemet skrill-re és ott tartom, mert sokkal kedvezőbb és ha használom a kártyámat akkor kapok cserébe kreditet amiket el tudok költeni kuponokra vagy eurót kapok vissza!Minden más jobb az otp-nél szerintem!
2021. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!