Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit gondoltok, jövőre lehet...

Mit gondoltok, jövőre lehet hogy 400 forint lesz egy euró?

Figyelt kérdés
Szerintem elég egyértelmű, hogy a minimálbér-emelés, és a kormány által osztogatott további kedvezmények illetve adóvisszatérítések hatására továbbra is veszít majd értékéből a forint.

2021. nov. 21. 09:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
36 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem beszélve arról is, hogy a benzinárak befagyasztása is véget ér egyszer, aztán pedig ki tudja meddig emelkednek az üzemanyagárak
2021. nov. 21. 10:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amint a minimalber megemelodik a forint elertektelenedik, es meg szarabb lesz a helyzetmint előtte
2021. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen "erős" a magyar gazdaság, simán. De az sem lepne meg ha nem kellene 2022ig várni a 400as euróra.
2021. nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A választásokig eléggé kockázatosnak tűnik nekem a forint. Simán megeshet, hogy benéz 400 fölé is az EUR. Elég sok a kérdőjel. Ha a választások után szigorítanak a költségvetésen és az alapkamat is magasabb szintet ér el a folyamatos emelések miatt, akkor majd fordulhat is a trend szerintem.
2021. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2022 van és 357 az euro. Nem jött be a számítás.
2022. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vard emg az ev veget te agyhalott
2022. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Év végére lehet, de volt egy ilyen válasz: Amilyen "erős" a magyar gazdaság, simán. De az sem lepne meg ha nem kellene 2022ig várni a 400as euróra.
2022. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!