Vajon találok itt olyan embert aki megtenné ezt nekem-velem? Hitelről van szó, bővebben lent!

Figyelt kérdés
Olyan embert keresek aki eljönne velem hitelt felvenni a házamra.Én sajnos nem vehetek fel,mert Gyesen vagyok és mivel családom nincs ezért nincs kit megkérnem rá!Párom sajnos aktív BAR listás,ezért ő sem jó.Jelenleg az egyetlen megoldás arra,hogy a házam megmaradjon az,hogy veszek fel rá hitelt,de nincs senki aki megtenné ezt nekem.Én lennék az adóstárs és tőlem vonnák a törlesztő részt is,ajánlottam már a kölcsön 10%-át is cserébe,de sajnos akiket ismerek és kérdeztem azok vagy aktiv bar-osok vagy nemrég veszítették el a munkájukat.Tudom nagy dolog,hisz lakás kölcsön és meg is értem azokat akik azt mondják nem.De azért érdekelne és a kérdésem az lenne vajon találhatnék e valahol olyat aki eljönne velem hitelt felvenni,akinek megérné,akinek szüksége lenne egy viszonylag nagyobb összegre?Vagy esetleg tudna e valaki tanácsot adni,hogy akad e más lehetőség arra,hogy be tudjam hiteleztetni a házamat?,aki
2010. szept. 5. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
senki nem ilyen hülye, úgyhogy nem fogsz találni
2010. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem sem fogsz erre senkit találni. Ez a hitelfelvétel nem segítene, inkább még rosszabb helyzetbe kerülnétek általa. Nekem ugyan nincs semmi jövedelmem, így amúgy sem adnának nekem hitelt, de ha lenne, őszintén szólva akkor sem kockáztatnám meg ezt. Miből akarod kifizetni ezt a hitelt?
2010. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem a törlesztéssel lenne gondunk,kb 25 körül kellene törlesztenünk,én 103-at keresek a párom pedig bár feketén,de ő 160-at.jelenleg nem tud bejelentett munkahelyen dolgozni,mert itt a környéken csak 1-2 hónapra veszik fel az embert aztán elküldik,legutóbb is így járt.mult héten mondták neki azt egy másik melohelyen,ha nem tudja megoldani a tréninget akkor el se menjen.szóv al,csak a fekete melo maradt.A bar listája is alig több mint 100 ezer ft ,nem is az ő hibája amiért bar listára tették,de manapság sajnos ez sok mindenkivel megtörténik.csak felvenni nem tudjuk a hitelt,mint már írtam a törlesztőjét megbírnánk.amiért elveszíthetném a házam az az öröklési illeték,mert amikor én a házamat örököltem akkor még kiskorú voltam és emiatt nem tudtam kifizetni-ráterhelték a házra.Igen,tudom,hogy nem találok,de azért reméltem,hogy valaki tudna valami tanácsot adni,azért köszi a válaszaitokat.
2010. szept. 5. 20:23
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű hogy találsz.

A mamám a fiának vett fel hitelt a nevére mert ők nem vehettek fel de ígérték hogy fizetik. Fizették is de a vége felé nagyon nehezen fizettek, és már a mamámhoz jöttek hogy tartozik 20-30 ezer forinttal. Ígérte a fia hogy kifizeti de végül is a mamámnak kellett mert csak kamatozott tovább az összeg.

Ez nem nagy összeg de azért egy lakáshitél még rizikósabb.

2010. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen,ez ismerős.A bátyám is így járt,de ő nem kötött szerzősét azzal akinek felvette a pénzt,így a bátyám nem is tehet semmit....de én mindenképp úgy csinálnám,hogy erről az egészről szerződés legyen.nem szeretnék átverni senkit,de igaz ami igaz,nem kis dolog egy lakáshitel....
2010. szept. 5. 20:52
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, tényleg nem fogsz találni...általában nem szeretünk szerződést kötni az ördöggel :S...
2010. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem zorog a haraszt, ha a szel nem fujja!"


Biztosan ismered ezt a kozmondast?

Nagyon sok ember csalodott, mivel becsaptak, es Te most hiaba mondasz itt barmit is, de hidd el, hogy nagyon nehez helyzetben vannak ma az emberek.


A masik az, hogy tortenhet 1 baleset, vagy barmi, es a vegen Te hiaba akarnad fizetni, de nem lenne Ra lehetoseged, akkor is a kezestol fogjak vonni, vagy elalverezik a hazat, ha nincs mibol levonni....

2010. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

igen,sajnos az árverezés is benne van a dologban.

mint már írtam,megértem azokat az embereket akik erre nemet mondanak.

sajnos a mai világban rengetegen vannak hasonló helyzetben,hisz sok emberről hallani a hírekben vagy másutt....

2010. szept. 5. 21:45
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A családodban keress ilyen embert! Nálunk is a szüleim nevén volt mind az öcsém autóhitele, mind az én részletre vásárolt mosógépem, mert mi nem kaptunk volna kölcsönt (természetesen mi fizettük ki). Egy idegen ezt nem fogja megtenni neked!
2010. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy idegen nem tesz ilyet(bár reméltem),de nekem nincs családom,csak a párom és a gyermekeim!
2010. szept. 5. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!