Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Széchenyi lízing go melyik...

Széchenyi lízing go melyik banknál a legkedvezőbb?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a kamat mindenhol 0,5% de a finanszírozott gépjármű kora, vételára, futamidő között biztos van különbség. Pl a merkantillnál csak 8M a max kölcsön használt autóra, de ahogy egyre idősebb autót nézek úgy egyre kisebb az összeg. Valakinek van tapasztalata arról, hogy hol vannak a legkedvezőbb feltételek?

#lízing #Széchenyi lízing
2021. dec. 9. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A Széchenyi Lízing GO egy KAVOSZ-termék, amit lízingcégek forgalmaznak. A feltételrendszer adott: ezt a kavosz oldalán az üzletszabályzat alatt megtalálod, ettől eltérni nem lehet. Ha az itt leirtakba belefér akkor oké, ha nem akkor nem.
2021. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok teljesen otthon a témában de nekem nem ez jött le. A kavoszhoz kerül az igénylésed ha lízing cégnél adod le és akkor is ha személyesen a kavosz irodában. Ők elominősítenek és ha megfelelsz akkor továbbítják a kerelmedet az általad választott pénzintézethez. A kavosz nem garantálja a szerződéskötést az teljes egészében a pénzintézet döntése.
2021. dec. 10. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, a döntés a pénzintézeté. De ha a KAVOSZ-nál berögzitik a kérelmedet, akkor az előszűrésen átmentél, azaz a konstrukciónak megfelelsz. Persze ők nem kérne le KHR-t pl. de hát gondolom tisztában vagy vele, hogy mondjuk mennyi hitele van a cégednek és ezt még elbírja-e... EBITDA-ba belefér?
2021. dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze de én arra gondoltam hogy a pénzintézetek eltérően állapítják meg az új és a használt autókra adható hitelösszeget, használt autó esetén azt hogy milyen idős lehet az autó .

Pl a kavosz szerint 20M lehet a max vételár és min 20% az önerő. A merkantill kalkulátora alapján (persze lehet hogy az nem mindig pontos), új autóra 9M hitelt adnak tehát 11M lenne az önerő. Gondolom ebben van különbség a különböző pénzintézetek között.

2021. dec. 14. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!