Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aki szabad felhasználású...

Aki szabad felhasználású képzési hitelt kap, és nem egy összegű, csütörtökön számítható az utalás, vagy már holnap?

Figyelt kérdés
A közzétételi listában minden hónap 15. napja a határidő.

2021. dec. 14. 20:30
 1/8 anonim válasza:
15-én mindenképp kellene jönnie, miért gondolod a csütörtököt?
2021. dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nektek megjött már?
2021. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem még mindig nem jött meg. Egész nap hívogattam az ügyfélszolgálatot, de se arra, se az e-mailre nem válaszoltak. Elég frusztráló...más is járt így, vagy csak nekem jutott ez a megtiszteltetés?
2021. dec. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sikerult oket elernem es azt mondtak, hogy tartozasom van a DH Pluszban, es addig nem utaljak. Elozo honapban nem volt ilyen, szoval nem ertem, mindenesetre rendezem a tartozast holnap es remelem kiutaljak meg a heten, de legkesobb jovo heten.
2021. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is van dh plusz amit törlesztek. És én 12-én utaltam is. Be van állítva a netbankomban hogy minden hónap 12én utalja át rendszeresen. És jött is a tranzakcióról értesítés. Nomeg ugye megnéztem DH direktben is, és tartozásom nincs...ráadásul folyósíthatóban vagyok. Nagyon remélem hogy holnapra megjön a pénz, különben hajléktalan leszek :'D
2021. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na akkor lehet valami kozponti gebasz lesz, holnap felhivom oket meg egyszer, hatha csak az ugyfelszolgalatos nezett el valamit, ugyanis a DH szerzodesi felteteleiben nincs ilyen kriterium...
2021. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát pont ez az. Van aki ebből él. Vagy legalább egy részéből. Suli mellett melózom, segítem a családomat, valamit néha enni is kéne, bulizni már szerintem 4 éve nem voltam...apróságok, de én pl a DH-val az albimat fedezem. Nem nyavalyogni akarok, csak nem először fordul elő, hogy nem akkor érkezik a pénz, amikor kellene. És bosszantó hogy elérhetetlenek mint egy szűzkislány...
2021. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megkaptam. #1: A csütörtököt azért gondoltam, mert az ügyfélszolgálat szerint minden szerdai nap a tételkiírás.

Emellett elérni őket lehetetlen körülbelül.

2021. dec. 16. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!