Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel egyösszegűt pontosan...

Diákhitel egyösszegűt pontosan 2 hete igényeltem, mikor várható a folyósítása?

Figyelt kérdés
Diákhitel direktbe nem enged regisztrálni, de kaptam emailt, hogy megkapták az igénylésről a papírt. Mostanában várható a folyósítás?
2021. dec. 14. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A Diákhitel Plusz szerződés hatályba lépése

63. A Diákhitel Plusz szerződés akkor lép hatályba, amikor a Diákhitel Központ a

Hitelfelvevő aktív hallgatói jogviszonyának vagy felnőttképzési jogviszonyának

fennállásáról a hiteligénylés során benyújtott szerződés, Hiteligénylési Adatlap és aktív

hallgatói jogviszony, illetve felnőttképzési jogviszony fennállásáról szóló nyilatkozat

alapján megbizonyosodott, szükség esetén a felsőoktatási intézmény, a felnőttképző

vagy az Oktatási Hivatal visszaigazolása útján.

A folyósítás módja és határideje

64. A Diákhitel Központ a Diákhitel Plusz összegét a 63. és 66. pontok szerinti

folyósítási feltételek ellenőrzését követő 10 napon belül a Hitelfelvevő által megjelölt,

Magyarországon székhellyel vagy fiókteleppel rendelkező hitelintézetnél vezetett

bankszámlára utalja forintban.


[link]

2021. dec. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Akkor ezek szerint az is lehet hogy még 2 hét?! 8-án kaptam az emailt, hogy beérkezett hozzájuk a kérvényem :(((
2021. dec. 14. 23:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen annyi kb evvegen kapod meg.
2021. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma megkaptam délben. Ha valakit érdekel, nov 25-én töltöttem ki a papírt, 30-án mentem aláírni, dec. 8-án ért oda hozzájuk és ma, dec. 15-én kaptam meg.
2021. dec. 15. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!