Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp lakossági számlán mennyi...

Otp lakossági számlán mennyi pénzt lehet max tartani.? Elolvastam már mindent az otp oldalán,már mindenféle képpen beírtam google- ba,de még most se kaptam választ.

Figyelt kérdés
2021. dec. 25. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs limit
2021. dec. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Végtelent. A világ pénzét.
2021. dec. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs felső limit, viszont az OBA csak 100 000 EUR-ig biztosítja az egyenleged számlánként. Ha ennél nagyobb összegről van szó, érdemes több számlát nyitni, akár több pénzintézetnél.
2021. dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs limit, de bizonyos összeg felett arcátlanul hívogatni fognak az ügyintézők hogy kösd le a pénzed vagy lépj át a prémium számlacsomagba, ami hatalmas nagy átverés.
2021. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mikor számlát nyitottam beszéltek erről a 100 ezer eurós biztosításról,de hírtelen annyi infót mondtak,hogy keverem a dolgokat.
2021. dec. 25. 19:29
 6/12 anonim ***** válasza:
4. Egyrészt a prémium számlák nem átverések, hanem gyakorlatilag díjmentesek, és prémium betéti kártya jár hozzájuk olyan szolgáltatásokkal, amelyekért máskülönben sokat fizetne az ember. Másrészt egy kétperces telefonhívás során jelezheted, hogy nem kérsz marketing célú megkereséseket, és felkerülsz egy ún. Robinson-listára, amelyről tilos bárkit hívni ajánlatokkal.
2021. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 xswerdy ***** válasza:
3: "az OBA csak 100 000 EUR-ig biztosítja az egyenleged számlánként". Nem számlánként, bankonként. Egy bankban lehet több számlád, a 100000 EUR azokra összesen vonatkozik.
2021. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7. Igen, valóban így a pontos, köszi :)
2021. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"a prémium számlák nem átverések"


Legalább a díjakat hasonlítsd össze...

2021. dec. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

“ a prémium számlák nem átverések"


Legalább a díjakat hasonlítsd össze...”


Az én prémium számlám végső havidíja kb 1500 forint, ez tartalmazza a gold MC-t, az smseket, alacsonyabb kamatú, ingyenes hitelkeretet, ingyen hitelkártyát (nem kértem), baleset és utasbiztosítást, otthoni asszisztencia biztosítást, orvosi asszisztencia szolgáltatást…. Te mit kapsz a nem prémium számladíjadért?

2021. dec. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!