Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A diákhitel2 beleszámít a JTM-be?

A diákhitel2 beleszámít a JTM-be?

Figyelt kérdés
Még nem kezdtem el törleszteni és még lesz legalább 9 félév, amit fel kell vennem.

2021. dec. 30. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha még nem törleszted, akkor nem, hiszen törlesztőrészlete sincs.
2021. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Attól még beleszámolják, mert nem tudhatják, hogy 3 hónap múlva nem kell-e már visszafizetnie. Ezért pl a babavárót is az emelt kamattal számolják alapból.
2021. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem számolták bele, amikor gyes miatt 3 évig szünetelt a törlesztése.
2021. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Wow, az kemény. Nekünk a babaváróból az emelt összeget számolták bele a lakáshitelnél, pedig a feleségem kb mindenórás terhes volt és szünetelt (és kamatmentes is ugye) a törlesztőnk. Mégsem a 45-tel, hanem a 70en valamennyivel számoltak.
2021. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5: a babavárónál nekünk is így volt. A DH más tészta. De látom a lepontozók nem hiszik el.
2021. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én hiszek neked, csak furcsálltam a dolgokat. És miért más tészta amúgy? Ugyanúgy szinte bármikor törleszthetővé válik. Szóval nekem fura lenne, ha mondjuk egy 20 éves lakáshitelbe nem számolnák bele valamilyen módon.
2021. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A babaváró törlesztője adott, a DH fizetéstől függ.
2021. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Oké, hogy fizetéstől függ, de minimum akkor is van, ha nincs fizetésed. Minimálbérhez van kötve. Szóval legalább azzal tudnának számolni, ami az aktuális. De persze elhiszem én, hogy nem így van, csak furcsa nekem.
2021. dec. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

3, 5, 6: melyik banknál számolják a nagyobb összeggel a babavárót?

Vagy ez mindegyik banknál így van?

2021. dec. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!