Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan sikerülhet felvenni a...

Winky094 kérdése:

Hogyan sikerülhet felvenni a babaváró hitelt?

Figyelt kérdés

Fiatal házasok vagyunk, ám nem olyan egyszerű egy házat venni stb,szeretnénk felvenni a hitelt!

Valaki volt már ilyen helyzetben? Esetleg el tudná nekem mondani részletesen hogy mi zajlott le?


2022. jan. 3. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Bevittük a szükséges papírokat (minden bank honlapján fent van), kitöltöttük a papírokat (kb. 1,5 óra volt), 7 nap múlva hívtak, hogy mehetünk aláírni a szerződést.
2022. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Elolvastuk a feltételeket.

2. Realizáltuk, hogy minden szempontból megfelelünk: kor, fizetés, tb, munkaviszony hossza stb.

3. Begyűjtöttük a leírásban szereplő dokumentumokat: munkáltatói, nav, erkölcsi stb...

4. mikor megjöttek a dokumentumaink, akkor időpontot foglaltunk a közeli fiókba.

5. Odaadtuk a papírokat, kitöltöttük, amit ott kértek.

6. Előzetes hitelbírálaton átmentünk, várnunk kellett 3 napot a végső bírására.

7. 3 nap múlva hívtak, hogy mehetünk aláírni.

8. Aláírtuk, már ott a bankban meg is jött az értesítés, hogy a számlán a pénz.

9. Hozzácsaptuk az önerőnkhöz és vettünk egy cuki kis lakást.

Itt a vége


A feltételeket és a szükséges dokumentumokat pedig olvasd át te. Muszáj megtenned a szükséges kutatómunkát, ez is a felnőttség egyik alapfeltétele. A bankintézet honlapjaink minden le van írva, csak egy kis energiát kell bele fektetni. Ezt csak azért írom, mert van olyan munkatársam, aki nekem panaszkodott, hogy nincs leírva a folyamat, pedig kereste. Ennek örömére beírtam neki a keresőbe és máris ott volt... csak értelmező olvasás kérdése.

2022. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy hogy sikerülhet? Ha megfeleltek a feltételeknek, megkapjátok, ebben nincs semmi szerencsefaktor.
2022. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2022. jan. 3. 18:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Mennyi idős munkaviszony szükséges hozzá?
2022. jan. 3. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem sikerült a 2. hozzászólást értelmezni?


"A feltételeket és a szükséges dokumentumokat pedig olvasd át te. Muszáj megtenned a szükséges kutatómunkát, ez is a felnőttség egyik alapfeltétele. A bankintézet honlapjaink minden le van írva, csak egy kis energiát kell bele fektetni. Ezt csak azért írom, mert van olyan munkatársam, aki nekem panaszkodott, hogy nincs leírva a folyamat, pedig kereste. Ennek örömére beírtam neki a keresőbe és máris ott volt... csak értelmező olvasás kérdése."

2022. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!